Akciğer Şurubu nedir , Akciğer Şurubu hakkında bilmedikleriniz ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akciğer Şurubu Hayatınızda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sanal dünyanın en büyük avantajlarından biri olan ürünleri inceleme ve satın alıp sahip olabilmenin de bazı olumsuz tarafları olabilmektedir. Bazı kötü niyetli oluşumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sitelerde gerçek ürün satılmamakta ve ya size gönderilen ürün site üzerinde gördüğünüz görselle uzaktan yakından ilgisi olmayan bir başka ürün olabilir. Fiyat için sunulan seçeneği seçmenize rağmen kapıda farklı ödeme ile yüz yüze gelebilirsiniz. Tüm bu olumsuzlukları yaşamamak istiyorsanız ve ürünü hayatınızda görmek istiyorsanız sitemizden resmi olarak satın alabilir her aşamada sadece istediğiniz ve yönlendirdiğiniz şekilde alışverişinizi tamamlarsınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Şurup Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sipariş formu oluşturmak için öncelikle sitemizdeki sekmeleri kullanınız. Açılan form üzerinde bir takım boşluklar bulunmaktadır. Bu boşlukları kendi bilgilerinizle doldurunuz. Ad, soyad ve adresiniz için ayrılan kısımları doldurduktan sonra kaç adet ürüne gereksinim duyduğunuzu da ekleyiniz. Tüm bu işlemlerden sonra ürününüz özenle paketlenip kargo şirketine verilecektir. Adres bilgilerinize göre ulaşan paket orijinal ürün içermektedir. Güvenlik etiketi bulunan ürün üzerindeki kullanma talimatlarını okuyarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürünü Saklama Yöntemleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Akciğer şurubu orijinal olduğu için yine ürünü kendi orijinal kutusunda saklamanız gerekmektedir. Güneş ışığına direkt maruz bırakmamanız ve serin bir yerde kuru olarak muhafaza etmeniz raf ömrünü uzatacaktır. Bu şekilde ürünü güvenle saklayabilirsiniz. Son kullanma tarihi yaklaşmış ve ya geçmiş olan ürünleri satın almayınız ve kullanmayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Akciğer Şurubu Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Hologram etiketli ürün için düzenlenen fiyat listesi;
1 adet Akciğer Şurubu 89 tl + ücretsiz kargo
2 adet Akciğer Şurubu 159 tl + ücretsiz kargo
3 adet Akciğer Şurubu 199 tl + ücretsiz kargo şeklinde güncellenmiştir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargolama ve Teslim Edilme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Resmi olarak satış yapan firmamız tamamen bitkisel içerikli ürün için kaliteli kargo şirketleri ile çalışmaktadır. PTT Kargo, MNG Kargo ve Aras Kargo bu kategoride en iyi firmalardır. Teslimatı ortalama 2 iş günü içinde yapmaktadırlar. Ürünü satın almak için teslimatı bekleyebilir kapıda ödeme ile alabilirsiniz. İsterseniz EFT, havale ve ya kredi kartı seçeneklerini kullanabilirsiniz.