Akıncı Super Food, Akıncı Super Food

 

 

Akıncı Super Food Sitemizde!

 

 

Arkadaşlarınızdan ve ya yakın çevrenizden duyduğunuz, kullanıcı yorumlarını okuduğunuz, içerik ve kullanım bilgilerini öğrendiğiniz bu ürün için siz de hemen şimdi pratik bir şekilde sitemizden sipariş verebilirsiniz. Resmi satış sitemiz her sipariş veren müşterimize orijinal ürün temin etmekte ve göndermektedir. Uzman kadromuz ile alış verişiniz siparişten teslimatı kaliteli bir biçimde ilerler ve sonunda siz de hologram etiketli ürün ve ya ürünlerinize kavuşursunuz. Ödemenizi de yaparak teslim aldığınız ürün kutusu üzerindeki açıklamaları okuyunuz. Daha sonra istediğiniz zaman kullanmaya ve denemeye başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Kargo Ulaşım Süresi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo şirketleri yardımı ile gönderilen ürün siparişleri şirketin çalışma prensibine göre değişiklik gösterebilmektedir. Bunun için hizmet anlayışı müşteri odaklı olan isimlerle çalışmaktan dolayı mutluluk duymaktayız. PTT Kargo, MNG Kargo, Aras Kargo firmalarından tercih edeceğinizle hava koşulları da göz önünde tutularak en geç iki iş günü sonunda elinizde olur. Kargo hareketlerini sitemizden kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Teslimat ve Ödeme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paket teslimatı sizin belirlediğiniz ve sipariş formunuzda belirttiğiniz kargo şirketi ile yapılmaktadır. Bu teslimat yine sizin vereceğiniz adres bilgilerine göre yapılmalıdır. Evinizde ve ya ofisinizde arkanıza yaslanarak bekleyebilir ve gelen paketinizi alabilirsiniz. Tam da bu sırada ürün ödemesini de yapabilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi olan bu satın alımda nakit para ve ya kredi kartı kullanabilirsiniz. Havale ve EFT de online ödeme yöntemlerindendir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Müşteri Destek Hattı

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş bilgileriniz hakkında eklemek ve ya çıkarmak istediğiniz ayrıntılar olduğunu düşünüyorsanız, kargo hareketlerini nasıl takip edeceğinizi öğrenmek istiyorsanız ve bunun gibi daha pek çok konuda özveri ile çalışan müşteri temsilcilerimiz ile rahatlıkla görüşebilirsiniz.

 

 

 

 

Nasıl Kullanılmalıdır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bitkisel muhteviyatı ile dikkat çeken ürün yemeklerle beraber tüketilebilmektedir. Kullanım kolaylığı sayesinde her geçen gün daha fazla talep edilmektedir. Hologram etiketli orijinal ürün açıklamalarını okuyunuz.

Fiyat Bilgisi

1 adet ürün 48 tl + 9 tl kargo bedeli, 2 adet 89 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 129 tl + ücretsiz kargo, 5 adet 189 tl + ücretsiz kargodur.