Aksöğüt Kürü Kremi nerden alınır, Aksöğüt Kürü Kremi sipariş nereden verilir ?

 

 

Aksöğüt Kürü Kremi Sitemizde Satışta!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Son günlerde ismini sıklıkla duymaya başladığınız ve kullanıcı yorumları, tanıtıcı reklamları ile de dikkatinizi çeken ürün şimdi resmi satış sitemizde de satışa sunulmuştur. Satış işlemlerini başlatmak için sipariş formu hazırlayarak bize ulaştırmanız yeterlidir. Bu işlemler de sandığınızdan çok daha kısa sürmektedir. Gereğinden fazla ve önemsiz sorular sorulmamaktadır. Adınız, soyadınız ve adresiniz için verdiğiniz bilgiler paketinizin nereye ve kime teslim edileceği için gereklidir. Bunu haricinde sizin seçeceğiniz kargo şirketi için ve ödeme kanalı için işaretlenecek alanlar bulunmaktadır. Kargo hareketleri aynı gün başlar ve hızlı teslimatla bir an önce orijinal ürününüze kavuşmuş olursunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teslimat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İnternet sitesinde gördüğünüz ürünün gerçek olarak size ulaşması kargo teslimatı ile gerçekleşmektedir. Bunun için de oldukça önemlidir. Sitemiz MNG Kargo, Aras Kargo ve PTT Kargo ile çalışmaktan bu anlamda onur ve gurur duymaktadır. Çünkü kaliteden ödün vermeyen bu şirketlerden sizin seçeceğiniz biri ile paketiniz sorunsuzca size ulaştırılmaktadır. Teslimat ortalama iki iş günü sürmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme yapabileceğiniz birçok seçenek sunarak hemen her bütçeye hitap etmeyi hedeflemekteyiz. Her kişinin ödeme kolaylığı anlayışı ve bütçesi farklıdır. Bu yüzden kapıda ödeme yöntemi ile kredi kartı ya da nakit ile ödeme yapabilirken online olarak ise havale ve EFT de yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Müşteri Destek Hattı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alış verişinizde her adımda kolayca ilerleyebilmek ve istediğiniz ürün ve ya ürünlere bir an önce ulaşabilmek için müşteri destek hattımız sizlere yardımcı olmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Bileşenleri ve Kullanım Talimatı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bileşenler arasında aqua, glycerin, salixin, purpurea bark extract, isopropyl myristate, polyisobutene, hydrogenated keklik üzümü yağı, glukozamin gualtheria salix sayılabilmektedir. Kullanmadan önce orijinal kutuda yer alan kullanım talimatlarını okuyunuz. İstediğiniz bölgeye masaj yaparak sürebilirsiniz. Ürün herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılan bir ilaç değildir. Serin, kuru ve rutubetsiz bir ortamda muhafaza ediniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Güncel Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün 89 tl + kargo bedeli, 2 adet 159 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 189 tl + ücretsiz kargodur.