Amazon cevizi nedir , amazon cevizi kullananlar ne diyor ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Amazon Cevizi Sipariş Verme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bütün dünyanın bildiği, beğendiği ve kullandığı ürün artık ülkemizde de satışa çıkmıştır. Satın almak için ilk olarak sipariş vermeniz gerekmektedir. Bu kısım işlemlerinizin ilk ayağını oluşturmaktadır. Oldukça kolay ve pratik olarak hazırlayacağınız forma sekmelerimiz sayesinde ulaşabilirsiniz. Sipariş formunda ürünü talep edenin ad, soyad bilgileri ve ürünün teslim edileceği adres detayları yer almalıdır. Form bilgilerini tam olarak ve doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Böylece hazırlanan paketiniz tam zamanında size sorunsuz olarak ulaşacaktır. Resmi satış sitesi olarak değerli müşterilerimize hologram etiketi bulunan ürün teslimatı gerçekleştirmekteyiz. Teslimat ortalama 1 ile 2 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İçerik Bilgileri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Amazon cevizi tamamen bitkisel bileşenlerle bir araya getirilmiştir. İçindeki bileşenlerden en önemlisi selenyumdur. Lifli yapısı ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Vegan yapıdadır ve içinde şeker ile gluten bulunmamaktadır. Vitaminler ve antioksidanlarla da desteklenmektedir. Az miktarda karbonhidrat içermektedir. Bir kutu içinde yaklaşık 15 ile 20 adet arasında ürün bulunmaktadır. Bir günde 3 ya da 4 tane tüketilebilmektedir. Bir ay boyunca düzenli olarak kullanılmalıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kullanım Önerisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Resmi satış sitemizden sipariş verdiğinizde ürün ya da ürünleriniz aynı gün seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile adresinize gönderilir. Elinize ulaşan ürün güvenlik etiketlidir. Üzerinde açıklayıcı ibareler bulunmaktadır. Kullanım talimatlarına uygun olarak tüketiniz. Bir gün içinde 3-4 adet kullanabilirsiniz. Bu sayıyı geçmemeniz tavsiye edilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İnanılmaz Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bir ürün ile ilgili piyasada oldukça fazla fiyat ile karşılaşabilirsiniz. Bu fiyatlardan cebinize en uygun olanı seçebilir ve satın alabilirsiniz. Sitemiz inanılmaz fiyat avantajları ile bugün her isteyenin bu ürünü satın alabilmesine olanak tanımaktadır. 1 adet ürün 59 tl, 3 adet ürün 122 tl, 6 adet ürün 189 tl ile alıcılarına ulaşmaktadır. Çoklu alımlarda kargo ücretsizdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Nasıl Ödeme Yapabilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Satın almayı düşündüğünüz miktara karşılık gelen fiyatı EFT, havale yaparak ya da kapıda ödeme ile nakit ya da kredi kartı ile satın alabilirsiniz. PTT, MNG, Aras Kargoyla en geç iki iş gününde elinizde olacaktır.