Apetigen tablet nedir, Apetigen tablet eczane nereden alınır ?


 

Apetigen Satın Alma ve Sipariş

 

 

 
Resmi satış sitemiz üzerinden ürün ve ya birden fazla sayıda ürünler temin etmek istiyorsanız ürün talep formu hazırlayarak işe başlayabilirsiniz. Adınız, soyadınız, adresiniz iletişim bilgileriniz olarak doğru ve eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Bu bilgiler teslimat sırasında kullanılacaktır. Detayların güncel, açık ve anlaşılır olması bu yüzden önemlidir. Ürün adı, satın almak istediğiniz miktar, kargo şirketi seçimi, ödeme kanalı tercihi gibi kısımları da doldurduktan sonra sipariş ver butonunu aktif hale getirebilirsiniz. Böylece bütün bilgiler ilgili birimimizin ekranına ulaşmaktadır.

 

 

 
Kargo Ne Zaman Ulaşır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sanal olarak başlattığınız alış verişinizin en sonunda gerçek ürün teslimatı yapılmaktadır. Bu işlem kargo şirketleri aracılığı ile sağlanmaktadır. Bu nedenle kaliteden ödün vermeyen firmalar ile çalışmak gerekmektedir. PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo gibi isimlerden birini sipariş formunuzda belirtebilirsiniz. Paketiniz bir ile iki iş günü arasında vermek istediğiniz adrese yani ev ve ya iş yerinize ulaşmaktadır. Pazar günü iş günü değildir.

 

 
İçerik Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Satın alamadan önce öğrenmek isteyeceğiniz muhteviyat bilgisine göre bitkisel ürün içinde çinko Glucomannan lifleri, L-carnitine, CLA formu bulunmaktadır.

 

 
Nasıl Kullanılır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Tablet bir bardak su içinde çözündürülerek kolaylıkla tüketilebilir. 40 adet tabletten oluşan bir kutu elinize hologram etiketiyle orijinal olarak ulaştırılmaktadır.

 
Nasıl Ödeme Yapılır?

 

 

 

 

 

 

 

 
Kuşkusuz internet alış verişlerinde sık sorulan sorulardan biri de nasıl ödeme yapılacağıdır. Çünkü alış verişinizi e-ticaret sektöründe bulunan sanal alış veriş sitelerinden başlattığınızda sadece görsel ve videolar üzerinden fikir sahibi oluyor ve sipariş veriyorsunuz. Ancak adresinize gelen gerçek ürün için gerçek bir ödeme yapmanız gerekiyor. Bunun için kapıda ödeme yöntemini kullanabileceğiniz gibi havale ve ya EFT yollarını da tercih edebilirsiniz.

 
Cazip Fiyat listesi

 

 

 

 

 

 

 

 
Bugün isteyen ve gereksinim duyan her bir kullanıcı kolaylıkla sipariş verebilsin diye yenilenen listemiz ile 1 adet 199 tl + ücretsiz kargo, 2 adet 289 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 379 tl + ücretsiz kargo, 4 adet 459 tl + ücretsiz kargo olarak satılmaktadır.