Arı Zehri Kremi Bee Cure nedir, Arı Zehri Kremi Bee Cure nereden alınır ?

 

 

 

Arı Zehri Kremi Bee Cure Sipariş Verme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün sipariş vermek internet alış verişlerinde kullanılan ilk adımdır. Sipariş verme sürecinde istediğiniz üründen kaç adet satın almak istediğinizi ve kişisel iletişim bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Adınız, soyadınız ve adres bilgileriniz bırakılan boşluklara doğru ve eksiksiz bir biçimde girilir. Kargo şirketi ve ya ödeme seçeneklerinden birini tercih etmek sipariş formu içinde yapılabileceklerinizdendir. Resmi satış sitemiz tüm satın alma adımlarında zamanınızı korumak için oldukça pratik bir şekilde hazırlamıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teslimat ve Ödeme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş formu hazırlarken kaç adet ürün talep ettiğinizi notlara eklemeyi unutmayınız. Bu bilgi çerçevesinde ürün ve ya ürünleriniz temin edilir ve paketleme servisinde size özel olarak hazırlanan paketiniz yola çıkar. Yaklaşık 1 ve ya 2 iş günü içinde belirttiğiniz adresinizde olur. Teslimat sırasında kullanabileceğiniz yöntem kapıda ödemedir. Kargo çalışanı yardımıyla kredi kartı ve ya nakit para kullanarak ürün satın alımını gerçekleştirebilirsiniz. Havale ve ya EFT ise online işlemler yapabileceğiniz ödeme seçenekleridir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Kargo Süreci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E-ticaret sektörü üzerinden yani internette ürün satışı yapan sitelerden yapılan alış verişler için en son ve en önemli adımlardan biri kargo sürecidir. Sanal olarak ürün inceleme, diğerleri ile karşılaştırma ve sipariş aşamalarını başlattığınız alış verişiniz kargo ile teslim edilen ürününüzü almakla sonuçlanmaktadır. MNG Kargo, PTT Kargo, Aras Kargoyla ortalama iki iş gününde elinizde olur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Bileşenleri Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Satın almak istediğiniz ürünün içinde neler bulunduğunu öğrendikten sonra kullanıma başlamak isteyebilirsiniz. İçeriği de oldukça beğenilen ürün protein, C vitamini, enzimler ve nano parçacıklardan elde edilmektedir.

 

 

 

 

 

 

Kullanım Şekli Nedir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanıma başlamadan önce hologram etiketli kutu zerinde yazan açıklamaları okumanız önerilmektedir. Bel, boyun, kol ve ya bacak gibi bölgelere masaj yapılarak sürülebilen krem gayet pratik bir kullanım ile değerli alıcılarıyla buluşmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kampanyalı Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kısa süreliğine devam edecek olan kampanyalı fiyat listemize göre 1 adet 69 tl + kargo bedeli, 2 adet 99 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 129 tl + ücretsiz kargodur.