Borev Bulaşık Deterjanı Tableti nedir, Borev Bulaşık Deterjanı Tableti alırken nelere dikkat edilmelidir ?

 

 

 

 

 

Borev Bulaşık Deterjanı Tableti Sitemizde!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adını sıklıkla duymaya başladıktan sonra araştırıp satın alarak denemeye karar verdiğiniz ürün şimdi resmi satış sitemizde üstün hizmet anlayışı ile satışa sunulmuştur. Siz de vakit kaybetmeden hemen sipariş formunuzu oluşturabilir ve sitemizdeki basit adımları başlatabilirsiniz. İsim, soy isim ve adres detaylarını doğru ve eksiksiz biçimde dolduracağınız formda ödeme şekli seçimi ve kargo firması seçiminizi de işaretleyerek yapabilirsiniz. Sipariş ver butonuna tıklayarak ürün talebinizi iletebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş Verme Aşamaları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir ürün için sipariş verirken gereğinden fazla sorulardan oluşan sıkıcı formlarla karşılaşabilirsiniz. Sitemiz müşterilerimizin değerli vakitlerini de düşünerek sipariş formunu gayet pratik bir şekilde tasarlamıştır. Teslimat için adınız ve soyadınız, adres için açık ve anlaşılır bir biçimde adres bilgileriniz gerekmektedir. Bu detaylarla birlikte ödeme tipi seçimi ve kargo şirketi tercihi de yapabilirsiniz. Bilgilerinizdeki değişiklikleri müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Nasıl Yapılır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siz değerli müşterilerimize sunulmuş olan birkaç yol mevcuttur. Bu yöntemler için havale, EFT ve kapıda ödeme yöntemleri sayılabilmektedir. Kapıda ödeme yöntemini kullanırsanız teslimat için gelen kargo görevlisi yardımıyla satın alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinde online olarak da ürün satışı yapılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargom Nerede?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Verdiğiniz siparişte ürün miktarını belirtmeyi unutmayınız. Bilgilerinizle hazırlanan paketiniz aynı gün kargo şirketine verilir hızlı teslimatın başlar. Teslimat belirttiğiniz adreste kargo personeli tarafından yalnızca size yapılır. MNG Kargo, Aras Kargo ve ya PTT Kargo kalitesi ile paketiniz ulaştırılır. Çoklu alımlarda ise kargo hizmeti ücretsizdir. Kargo paketinin durumunu sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Bileşenleri Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Deterjan tabletin içinde bor kullanılmaktadır. Ülkemizde dikkat çeken bu bileşen sayesinde ürünün kullanıcı sayısı da sürekli artmaktadır. Siz de sipariş vererek hemen denemeye başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Kullanım Talimatı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tablet kullanımı oldukça kolaydır. Hemen herkes zahmetsizce deterjan gözüne bir adet tablet yerleştirerek kullanabilir. Ürünü serin ve kuru bir yerde muhafaza ediniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İndirimli Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İndirimli listemize göre 1 adet 59 tl + kargo bedeli, 2 adet 109 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 159 tl + ücretsiz kargodur.