Clean Face Mask Krem, Fiyatı, Nedir, Nasıl Kullanılır, Kullanıcı Yorumları

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Clean Face Mask Krem Nedir, Nasıl Kullanılmalıdır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artık birçok kişinin özellikle de aktif internet kullanıcılarının çok iyi bildiği ürün tamamen bitkisel bileşenler kullanılarak oluşturulmuş ve pratik kullanımı ile dikkat çeken bir markadır. Ülkemizde de satışı hemen her gün artan ürün için şimdi zahmetsizce sitemizden sipariş verebilir ve teslimattan sonra istediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz. Elinize alacağınız bir miktar ürünü parmak uçlarınızla istediğiniz bölgeye ince bir tabaka halinde sürerek uygulanması tavsiye edilir. Maske bir müddet bekletildikten sonra durulanır ve bu basit işleminizi sonlanır. Clean Face Mask Krem uygulama günlük kullanıma uygundur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orijinal Ürün !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hologram etiketi bulunan yani güvenlik etiketine sahip orijinal ürün temin ederek her bir müşterimize gururla göndermekteyiz. Bu sebeple de uzun yıllardır olumlu geri dönüşler almaktayız. Sitemizin deneyimli ekibi ve dinamik kadrosu değerli müşterilerimiz için bütün yenilikleri takip etmekte her geçen gün çıkan ürünler ile buluşturmaktadır. Orijinal ürün kullanımı ile kutu üzerindeki bilgilere de ulaşmış olursunuz. Üretici firma bilgileri, ürün içeriği ve kullanım şekilleri, son kullanma tarihi ve saklama koşulları bu bilgilerden bazılarıdır. Bitkisel gıda takviyesidir, ilaç değildir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Ve Teslimat !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün için kargo hareketleri tamamen sitemizden takip edilebilmektedir. Sipariş anından teslimata kadar bütün müşteri temsilcilerimiz 7/24 yanınızda olmayı amaçlamaktadır. Müşteri destek hattımız sizler için kurulmuştur. PTT Kargo, MNG Kargo ya da Aras Kargo şirketleri ile kaliteli bir dağıtım yapılır ve sorunsuz teslimat verdiğiniz adreste gerçekleşir. Bu adımların her biri ürününe kavuşmak isteyen alıcılarımız için özenle ve dikkatle gerçekleştirilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir ürün için çok farklı fiyatların bulunduğu e-ticaret sektöründen kendi bütçenize uygun olan fiyatı seçebilir ve sipariş verebilirsiniz. Kapıda ödeme ile nakit, kredi kartı ile satın alabilir, havale ve ya EFT ile de internet üzerinden kolayca ödeme yapabilirsiniz. Bu kanallardan en uygun olanını seçerek kısa sürede ürününüze kavuşabilirsiniz. Çoklu alımlarda ise kargo hizmeti ücretsizdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Cazip Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

Clean Face Mask Krem 1 adet 59 tl, 2 adet 99 tl ve 3 adet ürün ise sadece 139 tl’dir. Siparişlerinizde ürün miktarınızı belirlemeyi ve belirtmeyi unutmayınız.