Delay 48000 krem , delay 48000 krem nereden alınır ?

 

Delay 48000 Krem

Ürünler piyasada farklı formlarda bulunurlar ve buna bağlı olarak farklı kullanım teknikleriyle kullanılırlar. Almanya’da üretilen ve tüm dünyada satışı yapılan bu özel ürün de krem şeklinde tasarlanmıştır. Sadece erkek kullanıcılar için uygun olan ürünün bir tüpü 15 ml’dir. Kolay sürülebilir olan ve kullanıcılarının ilgi odağı haline gelmiş ürün şimdi resmi satış yapan firmamızın üstün ayrıcalıklarıyla sizlerin karşısına çıkıyor. İnternet sitelerinde sıkça karşılaştığınız ve sosyal medyada da adını hep duyduğunuz bu popüler ürüne hayatınızda yer vermek için tek yapmanız gereken oturduğunuz yerden tek tıkla sipariş vermek. İster akıllı telefonunuzdan ister tabletinizden isterseniz de bilgisayarınızdan sitemizi ziyaret ettiğinizde tanıtıcı yazıyı okuduktan sonra hemen sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz kısa sürede hazırlanabilecek pratiklikte bir formdan oluşmaktadır.

 

Kullanım Talimatları;

Kargo görevlisi tarafından teslim edilen ürün tamamen orijinal bir üründür. Üzerinde güvenlik etiketi bulunan ürün ambalajında açıklayıcı bilgiler bulunmaktadır. Saklama koşulları, yan etkiler, kullanım şekli, üretici firma bilgileri bunlardan bazılarıdır. Krem e vitamini takviyelidir ve haricen kullanılır. Bir ilaç değildir. Ortalama 10 ve ya 15 dakika önce bölge üzerine sürülebilir. Krem miktarı az tutulmalıdır. Kolay sürülebilir oluşuyla da çok tercih edilmektedir. Kullanım sırasında oluşabilecek olumsuz bir sonuçla karşılaşırsanız bir hekimden yardım alabilirsiniz. İçeriğindeki alerjen maddeleri inceleyiniz.

 

Ürün Sipariş Formu

Resmi olarak satış gerçekleştiren sitemiz sıkıcı ve fazladan vaktinizi alan yöntemlerden uzak durmaktadır. Bu sebeple oldukça kısa bir sipariş formu hazırlayarak alışverişinizi daha hızlı hale getirmeyi hedeflemekteyiz. Formda isim, soy isim ve açık adres kutucukları bulunmaktadır. Verdiğiniz bilgilerin doğru olduğundan emin olunuz. Ürün istediğiniz adrese aynı gün yola çıkan kargo şirketi ile teslim edilecektir. Ancak isterseniz paketiniz bir kargo şubesine de gönderilebilir. Şubeden gidip kendiniz de teslim alabilirsiniz. Özel olarak hazırlanan gizli paketiniz sadece size teslim edilir. Sipariş oluşturmakla bu kolay süreci başlatmış olursunuz. Şimdiden keyifli alışverişler.

 

Kargo Şirketleri;

Ürün seçip satın almak kadar önemli bir diğer nokta da kargo şirketi seçimidir. Çünkü kaliteli ve özenli çalışan dağıtımda sorun yaşatmayan isimler olması önemlidir. Bu sebeple Türkiye’nin lider kargo şirketleri ile çalışmaktayız. MNG Kargo, PTT Kargo ve Aras Kargo paketinizi yıllardır aynı itinayla taşımaktadır. Kargo şirketleri ile kapıda ödeme konusunda da mutabık kalmış bulunmaktayız. Kapıda ödeme ile ürün elinize ulaştığı an kargo görevlisinde bulunan pos cihazı ile kredi kartınızı kullanarak ve ya nakit olarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Çoklu alımlarda ücretsiz kargo hediyenizi unutmayınız.

Kutu Fiyatı

Deadly Shark Cream Almanya’da üretilmiş ve 15 ml’lik tüplerle satışa sunulmuştur. Avrupa’da kabul görmüş kalitesiyle, bugün vereceğiniz siparişte geçerli kutu fiyatı 39 tl olarak düzenlenmiştir. İndirimli fiyat fırsatını kaçırmamak için acele ediniz.