Dr Piton nedir, Dr Piton seti nereden alınır ?


Dr Piton Resmi Satış

 

 

 

İnsanların ihtiyaçları doğrultusunda her geçen gün yeni ürünler piyasada yerini almaktadır. Gereksinim duyduğunuz ve ya adını duyduktan sonra araştırarak kullanmaya karar verdiğiniz bir ürünü internet satış siteleri aracılığı ile kolaylıkla satın alabilirsiniz. Oturduğunuz yerden sadece tek tıkla sipariş verebileceğiniz onlarca firma bulunmaktadır. E-ticaret sektöründe yer alan bu firmalar içinden doğru ve uygun olanı seçmek için ise resmi satış sitelerini tercih ediniz. Resmi satış sitemiz size bu anlamda ayrıcalıklı hizmet sunmaktadır. Pratik sipariş formu ile işe başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

Sipariş Formu Hazırlama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Satın almak istediğiniz ürün ve miktarını belirteceğiniz bir ürün talep formu olan sipariş formu kolay ve zahmetsiz bir şekilde tamamlanabilmektedir. Adınız, soyadınız, adresiniz yani bulunduğunuz il ve ilçe ayrıntıları kişisel bilgiler ile doldurulmalıdır. Doğru ve eksiksiz olarak hazırladığınız formunuzu kargo firması seçimi ve ödeme tipi tercihi ile devam ettirdikten sonra sipariş ver butonuna tıklayabilirsiniz. Bize ulaşan bilgileriniz gönderim için kullanılacaktır.

 

 

 

Paketleme ve Kargo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş bilgilerinizin bize ulaştığı gün paketleme servisi ile ürün ve ya ürünleriniz hazırlanır. Orijinal ürününüz seçtiğiniz kargo şirketi çalışanına teslim edilir. Kargo işlemleri için seçebileceğiniz firmalar arasında MNG Kargo, PTT Kargo ve Aras Kargo bulunmaktadır. Bu kaliteli isimler sayesinde kargonuz bir ile iki iş günü içinde adresinizde size teslim edilir.

 

 

 

 

 

Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaç adet ürün istediğinize göre bir fiyat ile ödeme yaparsınız. Bu fiyatları güncel fiyat listemizden öğrenebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemini kullanarak kredi kartı ve ya nakit para ile ödeme yapabilirsiniz. İsterseniz havale, EFT de yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün İçeriği ve Kullanımı Nasıldır?

 

 

 

 

 

 

 

İçerisinde sadece bitkisel bileşenlerin kullanıldığı ürün aynı zamanda kolay kullanımlı da bir üründür. Dörtlü set halinde satılmaktadır. İçinde 2 adet jel ve 2 adet kapsül bulunmaktadır. Jel bölgeye sürülürken kapsülden bir adet almanız yeterlidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 4’lü set 99 tl + kargo bedeli, 2 adet 4’lü set 189 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 4’lü set 279 tl + ücretsiz kargodur.