Dr. Tobias Macun bio nikotin çay kullananlar ne diyor ?

 

 

 


 

 

 

 

 

Dr. Tobias Macun ve Bio Nikotin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Üretildiği topraklardan ülkemiz topraklarına kadar gelmiş ünü ile kategorisinde çığır açmış bu ürün şimdi sizlerin de daha kolay satın alıp kullanabilmesi için sitemizde satılmaktadır. Sitemiz sadece ama sadece resmi olarak satış yapmaktadır. Satın alacağınız ürün hologram etiketlidir. Bu güvenlik etiketi ile değerli müşterilerimiz orijinal ürüne zahmetsizce sahip olurlar. Bugün yüzlerce site benzer ürünleri satmaktadır. Ancak her site resmi olarak satış yapmamakta ve ya görselin aynısını göndermemekte ya da günlerce alıcıları belirsizlik içinde bekletmektedir. Tüm bu olumsuzlukların önüne geçen sitemizde müşteri memnuniyeti birinci sırada yer almaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bilinmesi Gerekenler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Dr. Tobias macun ve Bio Nikotin bir ilaç değildir. Öncelikle bilinmesi gereken budur. Herhangi bir hastalığın tedavisi için kullanılmaz. Bir doktor tarafından reçete edilmez. Ürün kendi kutusunda ve direkt güneş ışığı almayan bir ortamda serin ve kuru bir yerde saklanmalıdır. Çocukların ulaşamayacağı yüksek bir yere konulmalıdır. Kullanımdan önce orijinal kutu üzerinde yer alan bütün açıklamalar dikkatle okunmalıdır. Resmi olarak satış yapmayan adreslere itibar edilmemelidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İçerik Hakkında Detaylar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Dr. Tobias macun ve Bio Nikotin içeriği tamamen bitkisel bileşenlerden meydana gelmektedir. Bu formül tüm dünyada bilinmekte ve zencefil, ekinezya ve propolis kullanımı göz doldurmaktadır. Satın almaya karar verdiğinizde sipariş formunuzu oluştururken kaç adet ürüne gereksinim duyduğunuzu belirtiniz. Vermiş olduğunuz adreste sadece size teslim edilen ürün güvenlik etiketlidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kullanım Talimatları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Gerçek bir mağaza ve ya sanal bir internet sitesi üzerinden alış veriş yaparken bir ürün ile ilgili muhakkak okumanız gereken talimatlar bulunmaktadır. Kullanma talimatını hologram etiketli ürün ambalajından temin edebilir ve okuduktan sonra kullanabilirsiniz. Alerjen uyarılarına da dikkat ediniz. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde kullanımı derhal bırakmanız gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Satın Alma Adımları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün satın alma adımları sipariş ver butonuna tıklamakla başlamaktadır. Aynı gün yola çıkan ürün size özel olarak paketlenir ve MNG, PTT, Aras Kargo ile kapınıza gelir. 2 adet macun 1 adet Bio nikotin 159 liraya satılmaktadır. Kapıda ödemeyle satın alabilirsiniz.