Eco Slim Nereden Satın Alınır ? Eco Slim kullananlar ne diyor ?

 


 

 

Eco Slim Nereden Satın Alınır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu ve benzeri birçok ürün için müşterilerin aklında olan ve sıklıkla sorulan sorulardan biri de satın alımın nereden ve ne şekilde gerçekleşeceğidir. Bunun için izlenecek yollardan en iyisi resmi satış sitesi olduğunu bildiğiniz adreslerden sipariş vermektir. Firmamız uzun yıllardır resmi olarak satış yapmakta, güvenlik etiketli ürün göndermekte ve bu sayede müşteri memnuniyeti de kazanmaktadır. Çalışma prensiplerimizin başında gelen memnuniyetiniz ile ayrıcalıklı hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Kolayca sipariş verebilir, tek tıkla onaylayabilir, arkanıza yaslanarak hızlı teslimatımızı bekleyebilir ve sonunda ürününüze kavuşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ödeme Nerede Gerçekleşiyor?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Eco Slim tablet için oluşturduğunuz sipariş formunda ödeme seçenekleri de bulunmaktadır. Bu şıklardan size en uygun olanını işaretleyebilirsiniz. Peki, bu şıklarda neler var? İlk olarak çoğunluğun tercih ettiği kapıda ödeme yönteminden bahsedebilirsiz. Bu yöntemde ürününüzü teslim alırken nakit para vererek ve ya kargo görevlisinin yardımıyla pos cihazı kullanarak kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. İkinci bir alternatif de online kanallardır. Bu şekilde de havale, EFT ve ya yine kredi kartı bilgileri kullanılarak satın alım gerçekleştirilebilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Eco Slim Kullanım Talimatı

 

 

 

 

 

 

 
Elinize ulaşan paketin içindeki ürün ya da ürünleriniz % 100 orijinaldir. Üretici firma bilgileri, içerik detayları, son kullanma tarihi, saklama koşulları gibi pek çok detayın yer aldığı güvenlik etiketli ürün üzerindeki açıklamaları muhakkak okuyunuz. Okuyup anladıktan sonra kullanıma başlayabilirsiniz. Kullanımı oldukça basittir. Sabah bir kez ve yine akşam bir kez olmak üzere günde iki defa bir bardak suyun içinde bir adet tableti çözdürerek kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün Bileşenleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Eco Slim efervesan tablet bir ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın tedavisi için tavsiye edilmemektedir. İçinde coleus forskohlii ekstresi, L-karnitin, fucus yosunu ekstresi, B2, B5, B6, B8 ve B12 vitaminleri, kitosan, süksinik asit, guarana ekstresi ve kafein gibi bileşenler kullanılmış bitkisel bir gıda takviyesidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İndirimli Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
1 adet 69 tl, 2 adet 129 tl, 3 adet 179 tl, 6 adet 299 tl ve çoklu alımlarda ücretsiz kargo avantajımızdan yararlanınız.