Ekinezya 300 Şurubu nedir, Ekinezya 300 Şurubu alırken nelere dikkat edilmelidir ?


 

Ekinezya 300 Şurubu Sitemizde!

 

 

 

 

Resmi satış sitemizde satışa sunulan ürün için kolay ve pratik adımları takip ederek sipariş verebilir, orijinal ürününüze hızlı teslimatla ulaşabilirsiniz. Sipariş formunuzda gerekli olan ad, soyad, adres bilgileri yanı sıra ödeme tipi ve kargo firması seçimi boşluklarını doldurarak alışverişinizi başlatabilirsiniz. Bundan sonra ise yapmanız gereken arkanıza yaslanarak gönül rahatlığı ile kargo paketinizi beklemek olacaktır. Teslimat sırasında ödeme yaparak paketinizi alabilirsiniz. İsterseniz havale ve ya EFT de yaparak ürünlerinizi satın alabilirsiniz. Tüm işlemleriniz hem pratik hem de hızlı bir şekilde devam eder, nihayetinde orijinal ürününüze kavuşursunuz.

 

İletişim Bilgileri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş formunuzda size ulaşılabilecek bilgilere ihtiyaç vardır. Adınız ve soyadınız, adresiniz size ait olan bilgilerdir. Kargo paketinizin kime ve hangi adrese teslim edileceği bu şekilde netleşmektedir. İşlemleriniz bu verilere göre yapılacağı için doğru ve eksiksiz olduğundan emin olunuz. Herhangi bir düzenleme yapmak isterseniz her daim müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Kargo ve Teslimat

 

 

 

 

 

 

 

İnternet alış verişlerinde teslimat kargo şirketleri aracılığı ile yapılmaktadır. Bunun için belki de alış verişin en önemli kısmı bu aşamadır. Müşteriler görselde gördükleri ürünün birebir aynısını ve orijinalini beklerken belirsizlik yaşamak istememektedir. Kaliteden ödün vermeyen Aras Kargo, MNG Kargo ve PTT Kargo güvencesi ile taşıma ve dağıtım işi yapılmaktadır. Kapınıza kadar gelen paketiniz sadece size teslim edilir.

 

 

 

 

 

 

 

Gönderim ve Ödeme

 

 

 

 

 

 

Kargo firmalarından sizin seçeceğiniz ile gönderimi sağlanacak olan hologram etiketli orijinal ürün ve ya ürünleriniz için internet üzerinden havale ve ya EFT yaparak kolaylıkla ödeme yapabilirsiniz. İsterseniz kapıda ödeme de kullanabileceğiniz bir diğer satın alma şeklidir.

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Kullanılır, İçindekiler Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçerik bitki, bitki özleri ve ya suları ile oluşturulmuştur. Gluten içermemektedir ve dekonjestan, ekspektoran bir üründür.250 ml şişede size teslim edilir. Rutubetsiz, serin bir yerde muhafaza edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Kampanyalı Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün 102 tl + ücretsiz kargo, 2 adet 179 tl +ücretsiz kargo, 3 adet 249 tl + ücretsiz kargo, 5 adet 339 tl + ücretsiz kargodur.