Esila fantastik dörtlü çay, yorumları, ne zaman içilir, kullanımı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Esila Fantastik Dörtlü Çay !

 

 

 

 

 

 

Bazı ürünler için internet siteleri satış imkânı sunmaktadır. İnternet ortamında satış yapan firmalar içinde karşılaştırma yaparak ürün sahibi olabilirsiniz. Bu kolay alış veriş yönteminde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta resmi satış sitesinden ürün talebinde bulunmaktır.

 

 

 

 

 

 

 

Böylece hem kaliteli hizmet alır hem de alış verişinizden keyif duyarsınız. Resmi satış sitemiz içinde bulunan satın alma adımlarını izleyerek orijinal ürün sahibi olabilirsiniz. Esila fantastik dörtlü çay Yazımızda izleyeceğiniz adımlar açıklanmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş Verme !

 

 

 

 

 

Ürün siparişi alış verişinizin ilk adımıdır. Bu kısımda bulunan form içinde yer alan boşlukları uygun cevaplarla doldurmalısınız. Adınız, soyadınız ve adresiniz için ayrılan kısımları doğru ve eksiksiz olarak doldurunuz. Özellikle adres bölümünü açık ve anlaşılır olması önemlidir. Böylece teslimatınız istediğiniz gibi kısa sürede ve sorunsuz olarak gerçekleşir. Sipariş formunda kargo şirketi seçimi ve ödeme tipi seçimlerinizi de yapabilirsiniz. Gerekli düzenlemeler için müşteri temsilcilerimiz ile de irtibata geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Kullanım Önerisi ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Esila fantastik dörtlü çay kullanımı nasıl olmalıdır. Poşet şeklinde olan bitki çayından bir bardak sıcak su içerisine atılır ve demlenmesi beklenilmesinin ardından içilmesi tavsiye önerilir.  Kullanım ait bilgiler üretici firma tarafından kullanım talimatı olarak ürünün kendi kutu ve ambalajında bulunur. Bitkisel gıda takviyesidir, ilaç değildir. Rahatsızlığın tıbben tedavi edilmesinde kullanılan ilaç değildir ve sayfamızda o amaç ile satışı yapılmaz.

 

 

 

 

 

 

 

Aynı Gün Kargo!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş verdiğiniz gün seçeceğiniz kargo şirketi çalışanına paketiniz teslim edilir. Böylece hızlı teslimat için gereken işlemler başlatılmış olur. MNG, PTT ve ya Aras Kargo şirketlerinden biri ile ürün ve ya ürünleriniz ayağınıza kadar getirilir. Bu işlem yaklaşık 4  iş günü kadar süre zarfında adresinize gelmektedir.. Kargo hareketlerini de sitemizden takip edebilirsiniz. Çoklu ürün siparişlerinde ise kargo ücretsizdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Kanalları ?

 

 

 

 

 

 

 

Satın aldığınız ürün için belirlenen fiyatı güncel listelerimizden temin edebilirsiniz. Buna göre belirlenen ücreti kapıda ödeme ve ya havale, EFT seçenekleri ile ödeyebilirsiniz.