Eşkina Taşı Nedir, Eşkina balığı taşı almadan önce mutlaka okuyunuz?

 

 

Eşkina Taşı Nedir, Nasıl Alınır?

 

 

 

 

 

 

 

Eşkina taşı Akdeniz, Marmara Denizi ve Ege Denizi’nde yaşayan eşkina balığının kafasında bulunur. Her iki yanında birer tane bulunur. Mermer görünümlü beyaz bir mineraldir. Ürün kullanım şekli ve benzeri bilgiler size ulaşan kutu üzerindeki açıklamalarda yazıyla belirtilmiştir. Satın almak için resmi satış sitemizi kullanabilirsiniz. Sitemizin içerisinde bulunan sipariş formundaki boşlukları doldurunuz. Bu boşluklar için adınız, soyadınız ve adresiniz gerekmektedir. Sorunsuz bir teslimat için bu önemlidir. İstediğiniz üründen kaç adet istediğinizi notlar bölümüne yazılabilir. Ödeme tipinizi ve kargo şirketinizi de kendiniz seçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo ve Teslimat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adresiniz neresi olursa olsun kaliteli kargo şirketlerimizden MNG Kargo, PTT Kargo ve Aras Kargo güvencesi ile paketiniz taşınmaktadır. Ayağınıza kadar gelen paketiniz sorunsuzca ve güler yüzlü kargo görevlisi tarafından size teslim edilir. Bu işlemler yaklaşık 1 ile 2 iş günü kadar sürmektedir. Bu süreçte kargonuz ile ilgili müşteri temsilcilerimiz ile iletişimde kalabilirsiniz. Özveri ile çalışan site görevlilerimiz müşteri memnuniyeti konusunda oldukça hassas davranmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Ödeme Alternatifleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme yapabilmek için kullanacağınız birkaç yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden hangisini seçeceğinize tamamen kendi ödeme kolaylığınız ve alış veriş için ayırdığınız bütçe karar verecektir. Kapıda ödeme yönteminde kredi kartı ve ya nakit para kullanabilir isterseniz online işlemleri seçerek havale ya da EFT de yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taş Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hemen herkesin kolaylıkla uygulayabileceği taş kullanım şekilleri bulunmaktadır. Birinci olarak taş iyice ezilerek limon ile karıştırılabilir ve tüketilebilir. İkinci olarak ise taş limon ve zeytinyağı içinde bir gece bekletilir ve tresi gün sadece suyu içilir. Taş bitene kadar bu işlem her gün uygulanır. Kullanım şekli olarak hangisi daha pratik geliyor ise onu tercih edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taşın İçeriği

 

 

 

 

 

 

 

 

Eşkina balığının kafasından çıkan taş aslında bir mineraldir. Taş mermer gibi gözükür. Limon ve zeytinyağı içinde kullanılırken zamanla erir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 55 tl + 8 tl kargo bedeli, 2 adet 89 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 139 tl + ücretsiz kargodur.