Eyevess göz damlası nedir, orjinal eyevess göz damlası nasıl anlaşılır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eyevess Göz Damlası Nedir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İnternet kullanıcılarının her geçen gün karşılaştıkları yeni ürünler kullanıcı yorumları, içerik bilgileri ve kullanım şekilleri ile satış sıralamalarına yerleşmekte ve popülerlikleri de bu şekilde artmaktadır. Damla da bu şekilde internet platformunda satışa sunulmuş ürünler arasında dikkat çeken içerik ve kullanım özelliklerine sahiptir. Bitkisel içeriği sayesinde oldukça fazla sayıda tercih edilmektedir. Kullanımı ise zahmetsiz ve kolay uygulanabilir olduğu için müşterilerimiz bu ürünü satın almak ve kullanarak denemeye başlamak istemektedir. Resmi satış sitemizi ziyaret ederek satın alma adımlarını başlatabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Kullanılır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eyevess göz damlası günde iki kez kullanılabilmektedir. Damlatmak suretiyle uygulanan ürün iki kullanım arasında 12 saat ara ile kullanılmaktadır. Satın alan müşterilerimizin düzenli kullanımı önemlidir. Pratik ürün için istediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz. Özenle hazırlanan paketiniz aynı gün kargo şirketine verilir ve en geç iki iş gününde elinizde olur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Kargo İşlemleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paketleme servisi dilediğiniz sayıda orijinal ürününüzü itina ile hazırlar ve sipariş verdiğiniz gün ve saate göre paketiniz yola çıkar. Adres bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması teslimat için gereklidir. PTT Kargo, Aras Kargo ve ya MNG Kargo firmalarından seçeceğiniz biri ile teslimat gerçekleşmektedir. Kargo süreci ile ilgili resmi satış sitemizi takip edebilirsiniz.

 

 

Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hologram etiketli ürününüz için ödeme yapmadan önce talep ettiğiniz miktara denk gelen ücretlendirmeyi fiyat listemizden öğrenebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemiyle teslimat anında kredi kartı ve ya nakit para ile ödeyebileceğiniz gibi internet üzerinde işlemleriniz devam ederken havale ve ya EFT de yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orijinal Ürün!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizden vereceğiniz tüm siparişlerde güvenlik etiketli orijinal ürün gönderimi sağlanmaktadır. Böylece kutu ve ya ambalaj üzerinde yer alan içerik bilgileri, kullanım detayları, son kullanma tarihi ve saklama koşulları gibi önemli detaylara da ulaşmış olursunuz.

 

 

 

 

 

 

İndirimli Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün 69 tl + 9 tl kargo bedeli, 2 adet 99 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 129 tl + ücretsiz kargo olarak isteyen tüm müşterilerimiz için satıştadır.