GlucoGen Nereden Temin Edilir, GlucoGen nasıl sipariş verilir ?

 

 

 

 

GlucoGen Nereden Temin Edilir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İsmini sıklıkla duymaya başladığınız bu ürün için inceleme ve araştırma yapabilirsiniz. Bunun sonunda içerik bilgileri, kullanım şekilleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ancak iş satın almaya geldiğinde dikkat etmeniz gereken bazı maddeler vardır. Bunlardan en önemlisi resmi satış sitesinden ürün talep etmektir. İnternet üzerinde bulunan onlarca hatta yüzlerce satış firmasından her biri resmi satış yapamamakta ve orijinal ürün gönderimi sağlayamamaktadır. Resmi satış sitemizden orijinal ürün temin edebilirsiniz. Bunun için sipariş verebilir ve hızlı teslimatımızı gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Kaç Günde Elime Ulaşır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

En çok merak edilen ve sık sorulan soruların başında gelen bu konu hakkında site çalışanlarımız da oldukça hassas davranmaktadır. Bir internet alış verişinin olmazsa olmazı kuşkusuz ki kargo sürecidir. Çünkü site üzerinden ürünü görüp beğenip satın almak isteyen müşteri bir an önce ürününe kavuşmak ve denemeye başlamak istemektedir. Bunun için sitemizde siparişle aynı gün başlayan kargo işlemleri 1 ile 2 iş günü içinde yapılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teslimat Ve Ödeme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MNG Kargo, Aras Kargo ve ya PTT Kargo ile ayağınıza kadar gelen ürün paketiniz için teslimat sırasında kapıda ödeme yapabilirsiniz, İsterseniz ödemenizi havale ve ya EFT ile de yapabilirsiniz. Tamamen size kalan bu seçim cebinizi de düşünmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GlucoGen Kullanımı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanımı oldukça kolay ve zahmetsizdir. Sadece günde bir kez kullanılması tavsiye edilmektedir. Bu işlemi de akşam yemeğinizden önce yapabilirsiniz. Bir bardak ılık ve ya sıcak suyun içine 1 şase ürün koymanız yeterlidir. İyice karıştırdıktan sonra tüketebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçinde Bulunanlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün bitkisel içeriklidir ve kara mürver, konjak, L-carnitine bulundurmaktadır. İlaç değildir. Kullanım ve içerik için hologram etiketli orijinal kutu üzerindeki açıklamaları okuyunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cazip Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 kutu ( 10 günlük ) 59 tl + 9 tl kargo ücreti, 2 kutu ( 20 günlük ) 118 tl + ücretsiz kargo, 3 kutu ( 30 günlük ) 149 tl + ücretsiz kargo ve 6 kutu ( 2 aylık ) 270 tl + ücretsiz kargo