GlucoGen Satın Alma nedir, GlucoGen Satın Almadan önce mutlaka okuyunuz?

 

 

 

GlucoGen Satın Alma İşlemleri

 

 

 

 

 

 

 

Ürün satın alma anlayışının değişti günümüzde kısa sürede,  farklı seçenekleri karşılaştırarak değerlendirme yapılabilen internet satış siteleri sıklıkla kullanılmaktadır. Resmi satış siteleri üzerinden kolaylıkla sipariş vererek ürün sahibi olabilirsiniz. Resmi satış sitemizden sipariş formu sayfasına ulaştığınızda isim, soy isim ve adres bilgileriniz için ayrılmış boşluklar göreceksiniz. Buralara kişisel bilgilerinizi hatasız ve eksiksiz bir biçimde girip onayladığınızda talebiniz oluşturulmuş olur. Bundan sonra aynı gün kargo hareketleri başlar ve en kısa sürede paketiniz adresinizde size teslim edilir.

 

 

 

 

 

 

Ürün Kargo Süreci

 

 

Paketlenen ürün ve ya ürünleriniz hazır hale getirildiğinde sipariş formunuzda seçimini yaptığınız kargo şirketi aracılığıyla gönderim işlemleri aynı gün başlatılır. PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo şirketlerinin kalitesi ile paketiniz sorunsuzca size ulaşır. Bu işlemler yaklaşık 2 iş günü kadar sürmektedir.  Bu süre boyunca kargo takibinizi sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün siparişinizi hazırlarken kaç adet istediğinizi de notlar bölümüne eklemeyi unutmayınız. Buna göre belirlenen fiyatı da güncel fiyat listemizden öğrenebilirsiniz. Öğrendiğiniz fiyat için ödeme yapabileceğiniz birkaç alternatif bulunmaktadır. Kapıda ödeme yöntemi ile nakit ve ya kredi kartı ile, online işlemleri kullanarak ise havale, EFT ve ya kredi kartı bilgilerinizi kullanarak ödeme yapabilir ve ürünün tam olarak sahibi olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Ürün İçeriğinde Neler Var?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bitkisel içerikli ürün elde edilirken L-carnitine, kara mürver ve konjak gibi bileşenler kullanılmıştır. Herhangi bir hastalığın teşhisi amacıyla ya da tedavisi amacıyla kullanılmamaktadır. Orijinal kutu üzerindeki bilgileri okuduktan sonra kullanıma başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pratik kullanımlı ürün kullanıcılarının beğenisini toplamaktadır. Akşam yemeğinizden önce bir bardak suyunuzun içine atacağınız bir şase ürün iyice çözündükten sonra kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Güncel Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 kutu ( 10 günlük ) 59 tl + 9 tl kargo ücreti, 2 kutu ( 20 günlük ) 118 tl + ücretsiz kargo, 3 kutu ( 30 günlük ) 149 tl + ücretsiz kargo ve 6 kutu ( 2 aylık ) 270 tl + ücretsiz kargodur.