Green Temptation D9 damla nedir, Green Temptation D9 damla nereden alınır ?

 

 

 

 

Green Temptation D9 Damla

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İhtiyacınız olan bir ürünün hangi şekilde piyasada bulunduğu, tekli ve ya çoklu alımlardaki fiyat seçenekleri, içeriğinde kullanılan bileşenler, kullanım şekillerinin nasıl olduğu gibi ayrıntılar ürünü satın alıp almamanızda etkisi olan faktörlerdir. Bu noktalar baz alındığında internet üzerinden alış veriş yapmak daha kolaydır. Çünkü tüm etmenler tek tıkla zahmetsizce incelenebilmekte, karar verilebilmektedir. Damla için resmi satış sitemiz üstün hizmet anlayışı çerçevesinde satış olanağı tanımaktadır. Sipariş verdikten sonra sadece gönül rahatlığı ile oturup beklediğiniz ürününüzü teslim alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Şirketi Seçimi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bizler siz değerli müşterilerimiz alış verişlerini nasıl yapmak isterlerse yapabilsinler diye her adımda çok çeşitli alternatifler sunmayı uygun bulmakta ve yolumuza bu şekilde devam etmekteyiz. Bu sebep ile kargo şirketi seçimini de yine alıcılarımıza bırakmaktayız. PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo firmalarından birini seçerek paketinizin taşınmasını ve dağıtımının yapılmasını isteyebilirsiniz. Bu talebinizi sipariş formu sayfasında belirtmeyi unutmayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Bileşenleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Damla içerisinde tamamen bitkisel bileşenler kullanılmıştır. Bu sebeple de birçok kullanıcının dikkatini ve ilgisini çekmektedir. Ürün yalnızca ülkemizde değil neredeyse tüm dünyada yaygın bir satış ağına sahiptir. Popülerliği her geçen gün artan damla gerek içeriği gerek ise kullanım kolaylığı sayesinde bir dünya markası olma yolundadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Green Temptation D9 Damla Kullanım Talimatı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir ürünün kullanımı ve uygulanması da oldukça önemli konular arasındadır. Müşterilerimizin kolay ve pratik uygulamaya sahip ürünler kullanabilmelerini tercih etmekteyiz. Damla gün içerisinde zahmetsizce tüketilebilir. Bir bardak içeceğinizin içine yaklaşık 7 ile 12 damla kadar karıştırmanız yeterlidir. Sadece içeceğinizin alkollü ya da asitli olmaması dikkat etmeniz gereken ayrıntıdır. Son kullanma tarihi geçen ya da yaklaşmakta olan ürünleri satın almayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Nasıl Yapılıyor?

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme aşaması bir ürün satın almanın son basamağıdır. Bu adımdan sonra tam olarak ürün sahibi olmuş olursunuz. Kapıda ödeme ve ya havale, EFT gibi işlemler ile ödeme yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Seçenekleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 89 tl, 2 adet 159 tl, 3 adet 199 tl’dir.