Guava Plus Serum nedir , Guava Plus Serum nereden alınır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Guava Plus Serum Ücretsiz Kargo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün kullanımı, içerik bilgileri, ilaveten üretici firma bilgileri, saklama koşulları gibi pek çok önemli detayı öğrenebileceğiniz orijinal kutusuyla gönderim sağladığımız her bir adet ürününüz için şimdi kargo ücretsizdir. Yanlış duymadınız, eksik görmediniz ücretsiz kargo bugün vereceğiniz tüm siparişlerinizde geçerlidir. Kısa süreliğine başlattığımız bu kampanyadan yararlanmak ve bu popülerliğiyle ün yapmış ürüne bir an önce siz de sahip olmak ve kullanmak istiyorsanız sipariş formunuzda yer alan ad, soyad, adres bilgilerini eksiksiz ve doğru olarak doldurmaya başlayabilir ve kısa süren işleminiz sonunda arkanıza yaslanarak gönül rahatlığıyla ürününüzün ayağınıza kadar gelmesini bekleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün İçeriğinde Bulunanlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Guava plus bir ilaç değildir. Hiçbir hastalığın tedavisi için bir doktor ve ya bir sağlık çalışanı tarafından önerilmez. İçeriği tamamen bitkilerden oluşmuş bir gıda takviyesi olan ürün muhteviyatı soya sütü, maca kökü, çakşır oyu ve gojiberry, aslanpençesi, Frenk üzümü yağı, çinko içerikli kuşkonmaz, guava, qenzim, omega3, hayıt tohumu, polenden oluşmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Saklama Koşulları ve Raf Ömrü

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Guava plus bitkiler ve bitki özlerinden oluşan bir formüle sahiptir. Ürün size hologram etiketi bulunan orijinal kutusuyla gelir. Kutu içerisinde 15 adet serum bulunmaktadır. Kendi orijinal kutusuyla nemli olmayan bir yerde çocuklardan uzakta ve serin bir bölgede saklayarak raf ömrünü koruyabilirsiniz. Hiçbir son kullanma tarihi geçmiş ürünü satın almamanızı ve kullanmamanızı tavsiye ederiz. Beklemediğiniz bir etki ile karşılaşırsanız bir hekimden destek alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Teslimat ve Ödeme Yöntemleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Teslimatınız sizi çok bekletmeden kısa sürede gerçekleşir. Sipariş verdiğiniz gün kargo görevlisi paketinizi alır. En geç 2 işgünü içinde verdiğiniz bilgiye göre açık adresinizde olur. Aras Kargo, PTT Kargo ve MNG Kargo şirketleri size profesyonel bir hizmet vermektedir. Kapınıza gelen kargo görevlisi yanında pos cihazı da bulundurmaktadır. Böylece ödemenizi kredi kartınızla teslimatta yapabilirsiniz. İsterseniz online olarak da kredi kartı, havale ve ya EFT ile ödeyebilirsiniz. 1 kutuyu 89 tl’ye, 2 kutuyu 149 tl’ye ve 4 kutuyu 199 tl’ye ve ücretsiz kargoyla alabilirsiniz.