Hot Therapy nedir, Hot Therapy kullanımı nasıldır ?

 

 

 

 

 

Hot Therapy Sitemizde Sizlerle

 

 

 
Bugün neredeyse tüm dünyanın bildiği ve severek kullandığı bu ürün şimdi değerli kullanıcılarımız için üstün hizmet anlayışını benimsemiş olan resmi satış sitemizde satışa sunulmuştur. Bitkisel içeriği ve kullanım kolaylığı ile özellikle bilinçli tüketicilerin dikkatini çeken ürün her geçen gün kullananların ve denemeye başlamak isteyenlerin sayısının arttığı popüler bir üründür. Sipariş vererek başlatacağınız satın alma basamakları aynı gün kargo hizmeti ile devam etmektedir. Teslimat ve ödeme ile tamamlanan alış verişinizin sonunda hologram etiketli orijinal ürün sahibi olursunuz.

 

 
Kargom Nerede?

 

 

 
Resmi satış sitemizde isim, soy isim ve iletişim bilgilerinizi girmenin yanı sıra paketinizin taşıma ve dağıtımını yapacak olan kargo firmasını da seçebilirsiniz. Kargo şirketi teslimatın sorunsuz ve kısa sürede gerçekleşebilmesi için önemlidir. Aras Kargo, PTT Kargo ya da MNG kargo güvencesi ile sizlere ulaşan paketini bir ve ya iki günlük bir sürede elinizde olur. Kargo hareketlerini sitemizden de inceleyebilirsiniz. Pazar günleri iş günü değildir ve hava koşulları da gönderimde göz önünde tutulmalıdır.

 
Nasıl Ödeme Yapılır?

 

 
Ödeme yapma şekli kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Çünkü herkesi ayırdığı bütçe ve ödeme kolaylığı anlayışı farklı olabilir. Bu sebeple resmi satış sitemizde alternatif ödeme kanalları sipariş formunda sizlere sunulmaktadır. Kapıda ödeme yöntemini seçen kullanıcılarımız nakit para ve ya kredi kartı ile belirlenen tutar için ödeme yapabilirler. İnternet bankacılığı ile havale ve EFT yapabilmek de diğer seçenekler arasındadır.

 

 
İçindekiler ve Kullanımı

 

 
Bir ürünü satın alırken içinde kullanılan bileşenleri ve nasıl, ne sıklıkla kullanılabileceği gibi bilgileri edinmek isteyebilirsiniz. Ürün tamamen bitkiseldir. Kolayca uygulanabilir. Alıcıları orijinal ürünü teslim aldıktan sonra gün içinde 3-4 kez uygulayabilir. Her uygulamada dairesel hareketlerle masaj yaparak işlemin tamamlanması tavsiye edilir. Keyifli alışverişler.

 

 
Fiyatlar

 

 

 
1 adet Hot Therapy 79 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 adet Hot Therapy 150 tl + ücretsiz kargo, 3 adet Hot Therapy 210 tl + ücretsiz kargo, 4 adet Hot Therapy 280 tl + ücretsiz kargodur.