Lipo Magnet  İçeriğinde 20 Efervesan Tablet vardır. Kullanımı oldukça Basit ve kolaydır. İçeriğinde Bulunan Kitosan kabuklu deniz hayvanların kabuklarından üretilmektedir.

 

Yeşil çay Ülkemizde ‘ yıllardır bulunan Yeşil çay , Camellia sinensis yapraklarından elde edilebilen çaydır. Ülkemizde bir çok kişi tarafından bilinmekte ve tercih edilmektedir.

 

Goji Berry Ekstratı diğer adı ile Kurt Üzümü olarak ta bilinir. Anavatanı Çin ( Tibet) tir, Yıllardır kullanmaktadır.Sulu ve tatlı olduğu için çok tercih edilir, tadı yaban mersini ve kiraz aromsına gibidir , ülkemizde bu yüzdende gojiledamak tadımıza uygundur. Çinde yemeklerde ve çay aroması olarakta kullanılır

 

 

Çilek Aroması ‘ da kulanımıştır tadı ve kokusu güzel olsun müşterilerinin içimden rahatsızlık duymasında diye, hoş bir tada sahip olarak sunulmuştur.

 

Guarana  ‘ Sabunağacıgiller ‘ den küçük kırmızı meyvelerdir çok tatlı gözüken bu meyveler tropikal bir bitki türüdür  yağmur suyunu çok sevdikleri için Amazon bölgesinde sıklıkla bulunur , Brezilyada ‘ en çok tercih edilen sodalı guarana içeçek türlerindendir.