İnvinceable nereden alınır , İnvinceable sprey sipariş vermeden önce mutlaka okuyunuz =

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İnvinceable Aynı Gün Kargo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Son zamanlarda adını sosyal medyada ve ya çeşitli internet sitelerinde sıklıkla duyduğunuz ürün için şimdi sitemizden sipariş vermenin çok fazla artısını yaşamaya başlayabilirsiniz. Çünkü sitemiz öncelikle resmi olarak satış imkânı sunmaktadır. Bununla beraber hızlı teslimatta da oldukça ihtiyaçları karşılayan niteliktedir. Sipariş verdiğiniz gün ile aynı gün ürün paketlenir ve kargo şirketi görevlisine dağıtıma başlanması için teslim edilir. Böylece hemen yola çıkar ve çok çabuk bir şekilde adresinizde olur. Aynı gün kargo hizmetimizden yararlanmak için hemen şimdi sipariş formunuzu hazırlamaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 
Form Bilgileri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sipariş formunuz oldukça kısa ve gerek görülmeyen sorularla vaktinizi çalmayacak özellikte hazırlanmıştır. Yani sadece adınız ve soyadınız, bununla beraber paketin ulaşacağı adres bilgileriniz form için gerekli görülen birkaç ayrıntıdır. Bu bilgilerle birlikte kargo şirketi seçimi yapmanız da tamamen isteğinize bağlıdır. MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo şirketlerinden birini seçebilirsiniz. Ayrıca formda kaç adet ürüne ihtiyacınız olduğu ayrıntısını da eklemeyi unutmayınız.

 

 

 

 

 

 
İnvinceable Kullanırken

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün kullanımı için güvenlik etiketli şişe üzerindeki bilgileri inceleyebilirsiniz. Şişe püskürtme uçlu başlığıyla gayet kolay ve pratik bir kullanıma sahiptir. Kullanacağınız yerler ve kullanacağınız şekil yine şişe üzerindeki ibarelerde belirtilmiştir. Ürünü kendi şişesinde ve direkt güneş ışığına maruz kalamayacak şekilde koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yükseklikte saklayınız.

 

 

 

 

 

 

 
Fiyatlar ve Ödeme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İnvinceable için bugün sipariş verirseniz kampanyalı fiyat alternatiflerimizden de yararlanabilirsiniz. Bugün 1 adet ürün 39 lira ile satılmaktadır. Bu indirimli fiyat aynı zamanda üçlü alımlarda da hediyesiyle gelmektedir. 3 adet ürün sipariş verdiğinizde 1 adet de hediye olarak gönderilecektir. Ayrıca tüm bu gönderimlerde kargo ücretsizdir. Ödeme için dilerseniz kredi kartı, havale ve EFT kanallarını kullanabilirsiniz. Ancak isterseniz kapıda ödeme yöntemini de kullanabilirsiniz. Kapıda ödeme ile de gelen görevlinin yardımıyla pos cihazı kullanarak kredi kartı ile ya da nakit para ile satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Mutlu alışverişler, güvenli ve hızlı teslimat şimdi resmi satış yapan firmamızın ayrıcalıkları ile sizlerle birlikte.