İsveç Şurubu Nedir? isveç şurubu nereden alınır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İsveç Şurubu Nedir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sanal ortamda alış veriş yapmanın keyfini sitemizin üstün ayrıcalıklarıyla ikiye katlayabilirsiniz. Resmi satış imkânı sunan sitemiz sayesinde sizler de orijinal ürün sahibi olabilirsiniz. Şurup için istediğiniz sayıda ürün talebinde bulunabilirsiniz. Sipariş formu oluşturma, hızlı teslimat ve kolay ödeme seçenekleri ile kaliteli hizmet alır ve nihayetinde ürününüze sahip olup kullanmaya başlayabilirsiniz. Şurup içerisinde bulunan bitkisel bileşenler, kullanıcı yorumlarındaki beğeniler sebebiyle her geçen gün daha çok duyulmakta ve kullanılmaktadır. Tüm dünyayla aynı anda şimdi ülkemizde de satılan ürünü satın almak için acele edin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sipariş Verme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İsveç şurubu sipariş verme aşaması satın alma adımlarının ilkini oluşturmaktadır. Sipariş verirken sizden gereksiz ve uzun sorulara vereceğiniz cevaplar istenmez. Aksine sadece teslimat için gerekli olan ad ve soyad bilgileri, teslimatın gerçekleşeceği adres detayları yeterlidir. Sadece isterseniz ödeme seçeneğinizi yine bu form üzerinde bulunan kısımda seçebilir ve kargo şirketi için de tercihinizi belirtebilirsiniz. Artık tek yapmanız gereken arkanıza yaslanarak gönül rahatlığıyla ürününüzün kapınıza gelmesini beklemek. Keyifli alış verişler.

 

 

 

 

 

 

 
Nasıl Kullanmalıyım?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İsveç şurubu muhteviyatında bulunan kakule, karanfil kakule, zencefil, yenibahar, kişniş, kekik, zerdeçöp, biberiye, Frenk kimyonu, enginar yaprağı, karahindiba, mayıs papatyası, turunç kabuğu ve tarçın ile kullananlardan artı puan almaktadır. Kullanımı da oldukça kolaydır. Günlük kullanım için uygundur. Bir tatlı kaşığı almanız önerilmektedir. İçeriğinde bulunan bitkilere karşı alerjen uyarınız varsa kullanımı bırakmalı ve bir hekimden destek almalısınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargo ve Teslimat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargo işlemleri internet üzerinden yapılan alış verişlerin son noktasıdır. Bu işlemlerde kargo hareketleri önem taşımaktadır. Kargonuzun nerede olduğunu yine sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Alanında uzman isimler olan Aras Kargo, PTT Kargo ve ya MNG Kargo ile gönderim sağlanmakta ve iki iş günü içinde teslimat sağlanmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kampanyalı Fiyatlar!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Hala tanıtım fiyatlarıyla bulup satın alabileceğiniz sitemizin amacı isteyen herkesin bu ürüne kolayca sahip olmasıdır. Kampanyalı fiyatlar ile 1 adet ürün sadece 89 tl, 3 adet 149 tl, 6 adet 199 tl’dir. Çoklu alımlarda kargo ücreti tamamen ücretsizdir.