Kekreyemiş Tozu nedir, Kekreyemiş Tozu alırken nelere dikkat edilmelidir ?

 

 

 

 

 

 

Kekreyemiş Tozu Nereden Temin Edilir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kekreyemiş tozu internet üzerinden satışı bulunan bir üründür. Artık hemen herkesin bildiği, bitkisel içeriğiyle kullananların beğenisini kazanan kolay kullanımlı, popüler bir üründür. Temin etmek için internette bulunan ürün satış firmaları arasından resmi satış sitelerini tercih ediniz. Sitemiz de kullanıcılarına orijinal yani hologram etiketli ürün göndermektedir. Sipariş formu hazırlama, kargo hareketleri, teslimat ve ödemeyle ilerleyen alış verişinizden keyif alırsınız. Müşteri memnuniyeti için çalışan ekibimiz genç ve dinamiktir. Siparişten teslimata kadar değerli müşterilerimizin yanında olmayı hedeflemekteyiz. Bunun için pratik adımlar oluşturarak değerli vaktinizi korumaya yönelik çalışmaktayız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adres Bilgileri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş formunuzu hazırlarken adres bilgilerinizi doğru, açık ve anlaşılır olarak girmeniz önemlidir. Çünkü teslimatınız bu bilgilere göre yapılacaktır. Güncel verilerle hazırladığınız sipariş formu sayesinde ürün teslimatınız sorunsuzca gerçekleşmektedir. Adınız, soyadınız ürün paketinin teslim edileceği kişi bilgisi için önemlidir. Ayrıca ödemenizi ne şekilde yapacağınıza da form üzerindeki seçeneklerden birini işaretleyerek karar verebilirsiniz. Paketinizi taşıyacak kargo firması da tamamen sizin tercihinize göre seçilebilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Şirketleri Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizden sizin verdiğiniz adese doğru yola çıkacak olan ürün siparişiniz Aras Kargo, PTT Kargo ve ya MNG Kargo güvencesi ile taşınmaktadır. Adresiniz neresi olursa olsun aynı itina ile gönderim gerçekleşmektedir. İşlemler en geç iki iş gününde tamamlanmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Online Ödeme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş vermeyi gerçekleştirdiğiniz gibi ödemeyi de sanal ortamda yapabilirsiniz. Online ödeme yapabilmek için EFT ve ya havale şıklarını seçebilirsiniz. Ancak kapıda ödeme yönteminin de diğer ödeme şekli olduğunu unutmayınız.

 

 

 

 

 

Kullanırken Yapılması Gerekenler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün toz halinde bulunduğu için kolay kullanımlıdır. Çayınıza, yoğurdunuza ve ya suyunuza bir ya da iki kaşık karıştırabilirsiniz. Bu uygulamayı gün içinde bir defa yapmanız yeterlidir. Önerilen dozu aşmayınız. Ürün bir ilaç değildir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cazip Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 64 tl + 10 tl kargo bedeli, 2 adet 82 tl + 10 tl kargo bedeli, 3 adet 112 tl + ücretsiz kargo, 4 adet 149 tl + ücretsiz kargo ve kekreyemiş soft jel hediyedir.