Keto Diet Satın Alma ve Kullanıcı Yorumları alırken nelere dikkat edilmelidir ?

 

 

Keto Diet Satın Alma ve Kullanıcı Yorumları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün satın alma adımları resmi satış sitemizde hızlı bir şekilde ilerleyebilmektedir. Bu sayede kullanıcılarımız diledikleri ürün için keyifli bir alış veriş deneyimi yaşamaktadır. Satın almak için yapacağınız ilk şey sipariş formu hazırlamaktır. Form deyince uzun ve yorucu sorular aklınıza gelse de sitemizde daha kısa sürede tamamlanabilen pratik bir form bulunmaktadır. Bilgileriniz ve istekleriniz bize ulaştığında kargo gönderim süreci başlamaktadır. Bir ile iki iş gününde elinize ulaşan paketinizi teslim alıp istediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz. Gerek içeriği gerek kullanımı ile kullanıcı yorumlarında da beğeni topladığı görülmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orijinal Ürün Gönderimi

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizden talep edeceğiniz tüm ürünler stoklardan temin edilir ve orijinal olarak yani hologram etiketli olarak size gönderilir. Ürünün kendi kutu ve ya ambalajı üstünde yer alan açıklayıcı yazıları okumanızı öneririz. Ürün muhteviyatı, nasıl kullanılması gerektiği, üretici firma bilgileri, saklama koşulları ve son kullanma tarihi incelemeniz gereken kısımlardır. Son kullanma tarihi geçen ürünleri satın almayınız ve kullanmayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hangi Kargo Şirketleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş formunda seçim yapabileceğiniz kargo şirketleri listelenmiştir. Bu isimlerden dilediğiniz birini işaretleyerek kolayca seçebilirsiniz. Paketiniz taşıyıp size ulaştıran şirketler arasında PTT Kargo, MNG Kargo, Aras Kargo bulunmaktadır. Herhangi biriyle gelecek olan ürün paketiniz sorunsuz bir biçimde ortalama bir ile iki iş günü içinde teslim edilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Online Ödeme Yöntemleri

 

 

 

 

Bazı kullanıcılarımız tüm satın alma işlemlerini internet üzerinden yapmaktadır. Online olarak ödeme yapana kullanıcılarımız havale, EFT seçeneklerini kullanmaktadır. Bazı müşterilerimizse kapıda ödeme yöntemi ile teslimat sırasında satın alımını tamamlamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Kullanmalıyım?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bitkisel içeriğiyle protein, kazein, l- karnitine, matcha klorifili, kitosan, Glütensiz, soyasız, laktozsuz ürün böğürtlen aroması ile de sevilmektedir. Günde iki kez kullanılabilir. Bir bardak su içinde eritip tüketebilirsiniz. Tercihen aç karnına alınmalıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 set 49 tl + 10 tl kargo bedeli, 3 set 99 tl + 10 tl kargo bedeli, 5 set 149 tl + ücretsiz kargo, 7 set 199 tl + ücretsiz kargodur.