Keto Guru nedir, Keto Guru nereden alınır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Keto Guru Nasıl Satın Alınmaktadır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Önceleri aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz bir ürün için birden fazla mağaza gezmek zorunda kalabilir ve günün sonunda karışan kafanızla satın alımınızı gerçekleştiremeyebilirdiniz. Çünkü muadil ürünler, farklı fiyat bilgileri gibi değişik alternatifler arasında yorulabilmeniz mümkündü. Oysa şimdi internet kullanımının da artması ile rahat koltuğunuzda otururken tek tıkla onlarca firma arasında dolaşabilir, yüzlerce ürün inceleyebilir ve kendi şartlarınıza uygun olan bir resmi satış sitesinden sipariş vererek ürün sahibi olabilirsiniz. Sitemizden yapacağınız alış veriş için satın alma adımları yazımızdadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Satın Alma Adımları

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizden ürün sipariş verebilmek için öncelikle ürün talep formunu doldurmanız gerekmektedir. İsim, soy isim, bulunduğunuz il ve ilçe bilgilerini işledikten sonra kargo firması seçimi ve ödeme şekli seçiminizi de yapabilirsiniz. İstediğiniz ürün sayısını belirtmeyi unutmayınız. Kargo şirketine aynı gün verilen paketiniz yaklaşık 1 ile 2 iş günü içinde adresinize getirilir ve yalnızca size teslim edilir. Ödemenizi de dilediğiniz gibi yaparak teslimatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hangi Kargo Şirketleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paketleme servisinde itina ile hazırlanan siparişiniz Aras Kargo, MNG Kargo ya da PTT Kargo güvencesi ile taşınmakta ve dağıtılmaktadır. Sorunsuz bir teslimat için adres bilgilerinizin açık ve anlaşılır olmasına dikkat ediniz. En geç iki iş günü sonunda ürününüz elinize ulaşmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Alternatifleri Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tamamen kendi kolaylığınıza göre seçebileceğiniz online ödeme seçenekleri yani havale ve EFT alternatifi ve kapıda ödeme kolaylığı bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Muhteviyatı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçeriğinde magnezyum, kito kompleksi, B6, B3 vitaminleri, potasyum, glutamin gibi bileşenler kullanılan ürün tamamen bitkiseldir. Hologram etiketli orijinal ürününüzün kutusu üzerinde yer alan açıklayıcı yazıları da okuyabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanırken

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Efervesan tablet olarak satılan ürün bir bardak ılık suyun içinde bir adet tabletin çözdürülmesi ile kullanılmaktadır. Bu uygulamayı günde iki kez yapabilirsiniz. Tercihen yemek sırasında kullanılması uygundur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cazip Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cazip fiyatlarla satışa sunduğumuz ürün fiyatları 1 adet 79 tl + kargo bedeli, 2 adet 159 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 209 tl + ücretsiz kargo şeklindedir.