Keto Slim nedir, Keto Slim tablet alırken nelere dikkat edilmelidir ?

 

 

 

 

Keto Slim Sipariş Verme

 

 

 

Satın alarak kullanmaya ve denemeye başlamak istediğiniz ürünler için resmi satış sitemizden sipariş vererek işe başlayabilirsiniz. Peki, sipariş formuna nasıl ulaşabilirim? Sipariş için istenen bilgiler nelerdir? Ne kadar sürede talep formu hazırlayabilirim? Bu ve bunun gibi soruların cevabı sitemizde oldukça pratik bir şekilde ilerleyecek olan alış veriş deneyiminizde yanıt bulmaktadır. Sipariş formunuzda adınız, soyadınız, adresiniz, kargo şirketi seçiminiz ve ödeme kanalı tercihiniz yer almalıdır. Kısa sürede tamamlayacağınız talep formu bilgilerinizin açık, anlaşılır ve doğru olduğundan emin olunuz. Son olara sipariş ver butonuna basarak onaylayabilirsiniz.

 

 

 

Hızlı Teslimat

 

 

 

 

Ürün ve ya ürünleriniz için kişisel bilgileriniz ve ürün istekleriniz bize ulaştığında aynı gün kargo işlemleri başlatılabilmektedir. Sipariş formunuzda işaretlediğiniz kargo firması ile hızlı teslimat sağlanmaktadır. PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo ile siparişiniz iki iş günü içinde adresinizde olur. Böylece kısa sürede orijinal ürünlerinize kavuşmuş olursunuz.

 

 

 

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

 

 

 

 

Ödemenizi birkaç farklı yoldan yapabilirsiniz. Bu seçim tamamen sizin bütçenize ve ödeme kolaylığınıza göre değişebilmektedir. Kapıda ödeme yöntemini kullanmak isterseniz paketinizi kargo personeli size teslime derken ödemenizi kredi kartı ve ya nakit olarak yapabilirsiniz. Tüm işlemlerinizi internette yapmak istiyorsanız da online bankacılık seçeneğini kullanarak havale ve ya EFT yapabilirsiniz.

 

 

 

 

Kullanırken

 

 

 

Ürün kullanımı için elinize ulaşan orijinal ürün kutusu üzerinde bulunan açıklamaları dikkatle okuyunuz. Kendinize uygun olduğuna emin olduktan sonra anlatıldığı gibi kullanabilirsiniz. İçinde potasyum, glutamin B6 vitamini ( pridoksin ), B3 vitamini ( niasin ), magnezyum, kito kompleksi olan ürün bitkiseldir. Herhangi bir hastalığın teşhis ve ya tedavisi için kullanılan İlaç değildir. Akşam yatmadan 3 saat önce kullanılabilir. Bir bardak suyun içine bir tablet ürün koyabilirsiniz. Çözündükten sonra tüketebilirsiniz.

 

 

 

Kampanyalı Fiyatlar

 

 

 

 

Devam eden kampanyamıza göre hazırladığımız fiyat listesine göre 1 adet Keto Slim 79 tl + kargo ücreti, 2 adet Keto Slim 159 tl + ücretsiz kargo ve 3 adet Keto Slim ise 209 tl + ücretsiz kargodur.