ketotabs nedir , keto tabs almadan önce mutlaka okuyunuz ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Keto Tabs Orijinal Ürün

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Günlerdir araştırdığınız ve kullanıcı yorumlarını da okuyarak değerlendirdiğiniz ürüne artık sahip mi olmak istiyorsunuz? O halde doğru adrestesiniz demektir. Sitemiz resmi olarak satış yaparak müşterilerine hologram etiketli ürün gönderimi sağlamaktadır. Bu orijinal ürün sayesinde sizler de üretici firmadan direkt size ulaşan bilgilere de aynı anda sahip olmuş olursunuz. Kullanım şekli de kutu üzerinde yazan açıklamalar dahilinde yazıyla belirtilmiştir. Bununla beraber içerik detayları, üretici firma bilgileri, son kullanma tarihi, saklama koşulları da yer alan diğer bilgilerdir. Güvenlik etiketli ürününüz hızlı teslimat ile kısa sürede adresinizde olmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Nasıl Kullanmalıyım?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Keto Tabs efervesan tablet olarak satışa sunulmuştur. Size teslim edilen bir kutu içerisinde 20 adet tablet bulunmaktadır. Sipariş verirken bu durumu da göz önünde bulundurarak ihtiyacınız kadar sipariş veriniz. Gün içinde 2 kez kullanılması tavsiye edilmektedir. Yemeklerinizden yarım saat önce almanız gerekmektedir. Hazırlama aşamasında bir bardak oda sıcaklığında bulunan suyunuzun içerisine bir adet tablet atınız. Tamamen çözündüğünde tüketebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün Muhteviyatı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Keto Tabs bitkisel bir gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın herhangi bir tedavi edici ilacı değildir. İçerisinde kitosan, kazein, matcha klorofil ve L-carnitine kullanılmıştır. İlave muhteviyat bilgileri için orijinal ambalaj üzerinde bulunan açıklamalara da bir göz atabilirsiniz. Ürünü kendi kutusunda, direkt güneş ışığından uzakta ve çocukların ulaşamayacağı bir yerde, serin, kuru ve rutubetsiz bir ortamda muhafaza ediniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ödeme Şekilleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Keto Tabs için belirlenen en güncel fiyatları yazımızın devamındaki fiyat listemizden öğrenebilirsiniz. Ödeyeceğiniz miktarı kapıda ödeme yöntemi ile nakit ve ya kredi kartı ile ya da havale, EFT gibi online yöntemler ile ödeyebilirsiniz. Ödeme yapmak istediğiniz şekli sipariş formunda bulunan şıklardan birini seçerek de belirleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargo Şirketleri
Keto Tabs için verdiğiniz siparişte açılan form sayfasında kargo şirketi seçimi de yapabilmektesiniz. Bu şirketler içinde MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo şirketleri bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Cazip Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
1 adet 90 tl, 2 adet 159 tl, 3 adet 198 tl, 6 adet 359 tl’dir.