lipomagnet nasil kullanilirLipomagnet Kullanımı Nasıldır ?

 

Lipomagnet efervesat tablet kullanımı nasıldır ve nelere dikkat etmek gerekir. Lipomagnet kullanımı efervesan tablet olmasından dolayı çok kolaydır. Bir bardak yaklaşık 200-250 ml içerisine bir tane suda çabuk eriyen formülde olan efervesan tablet bırakılır. Bir bardak su içerisindeki kolay eriyen özellikli efervesan tabletin tamamı çözünene kadar gözlemleyin ve bekleyin.

 

Tablet suda çözündükten sonra içilmesi tavsiye edilir. Sabah ve akşam bir günde iki kez aynı kullanım ile tüketilmesi önerilir. Kutuda yazmakta olan kullanım önerisine uygun olarak kullanınız. Ünisex olup bay ve bayan kullanımına uygun olarak formülize edilmiştir.  Fiyatlar stoklar ile sınırlıdır.

 

Lipomagnet new formüle sadece ve sadece internet yetkili bayileri ile seçkin eczanalerden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Lipomagnet deneyimine sizde ortak olun. Süper tanıtım fiyatı ve kampanya avantajları ile şimdi sipariş verin. Bitkisel içerikli lipomagnet efervesan tablet gıda takviyesidir. İlaç yerine kullanılmaz. Hastalık ve rahatsızlığı tedavi edici olarak kullanılmaz. Gebe ve emziren bayanlar kullanmadan önce mutlaka doktorlarına danışmalı ve kullanmamalıdır.