Macrone’s Secret Krem nedir, Macrone’s Secret Krem hakkında bilgiler ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Macrone’s Secret Krem Resmi Satış Sitesi

 

 

 

 

 

 

 

 
Artık nerdeyse hemen her günlük işin internet üzerinden yapılmaya başlandığı günümüzde özellikle internet satış sitelerinden alış veriş yapan kullanıcıların sayısı da hızla artmaktadır. E-ticaret sektörü oldukça geniş ve kullanılabilir bir platformdur. Bu sektörde onlarca firma ve yüzlerce ürün bulunmaktadır. Sizler de bu geniş alanda kendi istek ve standartlarınıza uygun olarak alış veriş yapabilir ve zamandan kazanabilirsiniz. Ürün temin etmek için yapmanız gerekenler oldukça basittir. İlk olarak sipariş kısmını hazırladıktan sonra kargo gönderimini koltuğunuza yaslanarak bekleyebilirsiniz. Teslimat ve ödeme ile orijinal ürün sahibi olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Saklama Koşulları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Elinize ulaşan ürün tamamen orijinaldir. Hologram etiketli orijinal ürün kutusu ve ambalajı üzerinde içerik, kullanım, üretim yeri, kullanırken dikkat edilecekler, alerjen uyarıları, son kullanma tarihi gibi bilgiler yer almaktadır. Kullanımdan önce muhakkak okuyunuz. Serin, kuru, rutubetsiz bir ortamda muhafaza edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargo Süreci

 

 

 

 

 

 

 
En önemli adımlardan olan kargo süreci sipariş formunuzu bize ulaştırdığınızda başlamaktadır. MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo ile ürün paketiniz bir ile iki iş günü içinde adresinize gelmektedir. Adres olarak tercih tamamen size aittir. Ev ve ya iş yeri adresinizin bilgisini verebilirsiniz. Pazar günü iş günü olarak sayılmamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ödeme Alternatifleri Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sitemizden ürün satın almak isteyen kullanıcılarımız satın alacakları miktarda ürün için ödeyeceği tutarı fiyat listesinden öğrenebilirler. Bu tutarı kapıda ödeme ve ya internet bankacılığını kullanacağınız EFT ve ya havale ile de ödeyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İçerik ve Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 
Bitkisel ürün içinde folic acid, seaweed extracts Hyaluronic acid bulunmaktadır. Kullanımı gayet pratiktir. Günde sabah ve akşam olmak üzere iki kez yüz, boyun ve dekolte bölgesine sürülebilir. Kullanım talimatını dikkat ile okumanız önerilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
1 kutu Macrone’s Secret Krem 89 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 kutu Macrone’s Secret Krem 159 tl + ücretsiz kargo, 3 kutu Macrone’s Secret Krem 219 tl + ücretsiz kargo ve 4 kutu Macrone’s Secret Krem 279 tl + ücretsiz kargodur.