Mumiyo Macun nedir , Mumiyo Macunu kullanmadan önce okuyunuz ?

 

 

 

 

 

 

Mumiyo Macunu Hakkında

 
Macun öncelikle içeriği, sonra sitemizin ayrıcalıklı avantajları ile şimdi isteyen herkese aynı gün kargo ile orijinal olarak gönderilmektedir. Hologram etiketi ile gönderilen ürün için resmi olarak satış yapılmaktadır. Kullanımının pratikliği de tercih edilme sebeplerinden yalnızca biridir. Şimdi siz de bu ürünü evinizde görebilirsiniz. Bunun için hemen sipariş formu oluşturabilir ve hızlı teslimat ile anında sahip olabilirsiniz. Tüm bu işlemler yapılırken müşteri destek hattımızı da kullanabilirsiniz. Böylece belirsizlik yaşamazsınız. İyi ve mutlu günlerde kullanmanızı arzulamaktayız.

 

 

 

 

 

 
Macun Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Mumiyo macun kullanımında gayet pratik ve basit adımlar izlenmektedir. Hatta hemen herkesin hiç fazla vakit ayırmadan ve efor sarf etmeden kullanmasına olanak tanımaktadır. Sabah saatlerinde aç ve ya tok karnına bir kaşık alınması uygun olmaktadır. Günde bir kez kullanılması yeterlidir. Kullanım sırasında beklenemeyen bir etki ile karşılaşırsanız kullanımı bırakmalısınız. Kutu üzerinde yazan açıklamaları da okumayı unutmayınız. Üretici firma ürün hakkında bilinmesi gereken detayları orijinal kutu üzerinde belirtmiştir. Sakama koşullarına da riayet ediniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İçerik Bileşenleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İnternet siteleri dahilinde yaptığınız araştırmalar sonucu Mumiyo macunu satın almaya karar verdiğinizde içerik bilgileri hakkında da detay öğrenmek isteyebilirsiniz. Bunun için güvenlik etiketli kutu üzerindeki yazıları okuyabilirsiniz. Ürün tamamen bitki özlerinin bir araya gelmesi ile oluşturulmuştur. İçerik bileşenleri iğde çiçeği, Mersin yaprağı, çörek otu, safran, Çiçek balı, zerdeçal, ekinezya, zencefil, ganoderma mantarı ve sıvı mentolden meydana gelmiştir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Mumiyo Macun Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İndirimli fiyat listemize göre; 1 adet 129 tl + ücretsiz kargo,
2 adet 219 tl + ücretsiz kargo,
3 adet 299 tl + ücretsiz kargo fırsatı ile satılmaktadır. Siparişlerinizde kaç adet ürün istediğinizi belirtiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Gizli Paket ve Kargo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün gönderimini dilerseniz gizli paket ile de istetebilirsiniz. Bu sayede üçüncü şahıslar paketinizin içeriği hakkında bilgi sahibi olamazlar. MNG Kargo, Aras Kargo ve ya PTT Kargo güvencesiyle taşınan paketiniz adresinizde yalnızca size teslim edilir. Ödemenizi kapıda ödeme ile yapabilirsiniz. Hızlı teslimatla yaklaşık 2 iş günü içinde kavuşursunuz.