Renovexin Intensive Tablet Kullananlar, Ücretsiz Kargo, Nasıl Kullanılır, Ücretsiz Kargo, Sipariş


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Renovexin Intensive Tablet Sipariş Formu ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizde sipariş formu hazırlamak artık çok kolay. Size form doldurma sırasında gereksiz sorular sorulmaz ve uzun cevaplar beklenmez. Çünkü önemli olan paketin ulaşacağı adres, şahıs ve seçim yapabileceğiniz kargo şirketiyle ödeme seçeneğidir. Bu bilgiler size sorunsuz bir teslimat yapabilmek için gereklidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ayrıca stoklarımızın da kontrol edilmesi gerekmektedir. Bunun için sipariş formunda ne kadar ürüne ihtiyaç duyduğunuzu belirtiniz. Bu detaylarda herhangi bir eksik ya da yanlış bilgi olduğunu düşünüyorsanız müşteri destek hattımızla iletişime geçebilir ve gerekli düzenlemeleri, güncellemeleri yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Kaç Günde Gelir ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Renovexin Intensive tablet için sipariş verdiğinizde ilgili birimimiz iletilen bu talebi hemen değerlendirmeye alır. Depoda bulunan stoklarımız incelenir ve istediğiniz kadar ürün hemen paketleme servisine gönderilir. Bu birimde size özel olarak paketlenen ürününüz aynı gün seçtiğiniz kargo şirketine teslim edilir. Bu konuda oldukça kaliteli hizmet veren ve itinayla işini yapan isimlerle çalışmaktayız. MNG Kargo, Aras Kargo ve PTT Kargo firmalarından tercih ettiğinize paketiniz teslim edilir. Ortalama 1 ile 2 iş günü içinde paketiniz kapınızda olur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Kullanmalıyım ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hair Loss ve Hair Follicle birbirini tamamlayan ürünlerdir. Her ikisi de efervesan tablet halinde size ulaşır. Böylece Renovexin tablet kullanımı da kolay ve pratik bir şekilde ürüne sahip olursunuz. Yaşam standardınızı ve günlük işlerinizi engellemeyecek, vaktinizi çalmayacak basit bir kullanımı vardır. Hair Loss sabah bir adet, Hair Follicle akşam bir adet alınmaktadır. Sabah kalkar kalkmaz, akşam ise yatmadan yarım saat önce kullanabilirsiniz. Önemli olan efervesan tabletin suda tamamen çözündüğünden emin olmaktır. Mutlu günlerde kullanınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Listesi ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet intensive 89 tl + ücretsiz kargo, 2 adet intensive 159 tl + 1 adet Follicle hediye + ücretsiz kargo, 2 kutu intensive + 2 kutu Follicle 282 tl + ücretsiz kargo şeklinde güncellediğimiz kampanyalı fiyatlar ve paket seçenekleri ile sizler de hemen bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Seçenekleri ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Renovexin tablet seçtiğiniz paket için ürün bedelini kapıda ödeme ve ya online yöntemlerle ödeyebilirsiniz.