Stag 9000 Delay Sprey kullananlar sipariş ve bilgi hattı

 

 

 

 

 

 

Stag 9000 Delay Sprey
Stag 9000 Delay Sprey nedir, nasıl kullanılır, nasıl temin edilir, kaç gün içinde elinize ulaşır? Sprey avrupadan ithal edilen, kategorisinde gereken üne kavuşmuş ve kısa sürede kullanıcı sayısını arttırmış, erkeklere özel bir üründür. Üretim yeri olan Almanya’dan sonra diğer dünya ülkelerinde de satışına başlanmıştır. Ürün 20 ml’lik sprey kutu olarak hazırlanmıştır. Formülünde bitkisel yağlara da yer verilmiştir. Sadece erkek kullanıcılar için oluşturulan formül muhteviyatı gereği birçok tüketicinin ortak beğenisini toplamıştır. Siz değerli müşterilerimiz için sitemiz üzerinden vereceğiniz sipariş ile hızlı teslimat sağlanmakta ve %100 orijinal ürün gönderimi yapmaktayız. Seçkin kargo şirketleri ile ortalama 1 ile 3 iş günü içinde kapınıza gelen paketiniz yalnızca size özel olarak hazırlanmaktadır.
Kullanım Kolaylığı

 

 

 
Denemeyi düşündüğünüz bir ürün ile ilgili bilgi ihtiyacı duyarken genellikle kullanım şekli aklınıza gelen ilk sorulardan olmaktadır. Bu haklı düşünceniz doğrultusunda tüm yanıtlarınızı orijinal kutu üzerinde yazan kullanım talimatları kısmında bulabilirsiniz. Erkek kullanıcıların rahatlıkla uygulayabileceği ürün bölgeye üçer kez püskürtme şeklinde yapılmaktadır. Bu uygulamayı iki kez tekrarlamanız yeterlidir. Güvenlik etiketli kutu üstünde yer alan saklama koşulları, üretici firma bilgileri, ürünün tam adı ve içeriği incelemeniz gereken diğer ayrıntılardır. Kullanım esnasında oluşabilecek bir yan etki durumunda sağlık kuruluşlarında bulunan bir hekimden destek ve yardım alabilirsiniz.

 

 

 
Sprey Hangi Maddelerden Meydana Gelmektedir?

 

 

 

 
Stag 9000 Delay Sprey For Men Almanya’da son teknolojik yeniliklerle imal edilmektedir. İçeriğinde coryophylli Oleum, Viola Odorata, Sesami Oleum bulunmaktadır. Bu maddeler ile beraber bitkisel yağlar da tercih edilmiştir. Formülünde bulunan bitkisel yağlar; karanfil yağı, nane yaprağı yağı ve susam yağıdır. Farklı görmüş bu içerik şimdi sizlerin de olabilir. Bu özel spreye sahip olmak için yetkili satış noktası olan sitemizden sipariş formu oluşturmanız yeterlidir. Sipariş formunda yer alan ad, soyad ve adres kutucuklarını doğru, anlaşılır ve tam olarak doldurmanız gerekmektedir. Aynı gün paketiniz hazırlanarak kargo şirketine teslim edilir.

 

 
Kampanyalı Fiyat ve Ödeme Seçenekleri;

 

 

 

 
Stag 9000 Delay For Men 20 ml’lik kutusu ile kampanyalı fiyatımız olan 49 tl’ye satışa sunulmuştur. Bu avantajlı ve sudan ucuz fiyat fırsatını yakalayabilmek için siparişinizi bize ulaştırmanız gerekmektedir. Sipariş formunda üründen kaç adet istediğinizi de belirtmeniz, stok kontrolümüz açısından önemlidir. Stoklarımıza göre siparişiniz anında gizli paket olarak hazırlanacaktır. Gizli kargo özelliği ile paketiniz üçüncü kişiler tarafından görülmez. İçerisinde hangi ürün olduğunu yalnızca siz bilebilirsiniz ve paketi ilk açan siz olursunuz. Ödemeyi dilerseniz online kredi kartı, EFT ve ya havaleyle ödeme, dilerseniz ise kapıda nakit ve ya kredi kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

 

 
Kargo Şirketleri
Lider şirketlerden olan MNG, PTT, Aras Kargo ile güvenle teslimatınız gerçekleştirilir.