Themra Epimedyumlu Macun nedir, Epimedyumlu Macun almadan önce mutlaka okuyunuz?

 

 

 

 

Epimedyumlu Macun Nedir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İnternet siteleri arasında hemen her gün yeni bir ürün ile karşılaşmanız mümkündür. Bu ürünler hakkında isterseniz gereken bilgiyi de yine siteler içinde bulunan sekmelerden öğrenebilirsiniz. Ürün adı, tanıtıcı yazıları, fiyat bilgileri, gönderim seçenekleri, kullanıcı yorumları hakkında detaylı bilgiyi öğrenebilirsiniz. Resmi satış sitemizden ürün satın almak istediğinizde de sipariş verme, kargo şirketi seçme, ödeme seçeneği belirleme ve nihayetinde ürünü teslim alam ile sonlanacak olan alış verişinizin her aşamasında müşteri temsilcilerimizden istediğiniz desteği alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş Formu Nedir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İstediğiniz ürünü talep edeceğiniz ve teslimat için gerekli olan bilgileri içeren kısa ve pratik bir formdur. Sipariş formunda size gereksiz ve kullanılmayacak bir bilgi sorulmaz. Fazladan vakit ayırmanıza gerek olmayacak ve güvenliğiniz için tehdit oluşturmayacak boşluklardan oluşan sipariş formunu sandığınızdan kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Adınız, soyadınız, adresiniz eksiksiz bir biçimde girilmelidir. Formu tamamladığınızda hemen sipariş ver butonuna tıklayabilir ve talebinizi bize iletebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aynı Gün Kargo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Epimedyumlu macun için hazırladığınız sipariş formu elimize ulaştığında hemen, hiç vakit kaybetmeden paketleme servisi devreye girer. Size özel olarak hazırlanan ürün ve ya ürünlerinizin bulunduğu paket PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo güvencesi ile size teslim edilmek üzere yola çıkar. Hemen başlayan kargo süreci en geç iki iş günü sonunda tamamlanır. Adresinizde yalnızca size teslim edilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürünü Nasıl Kullanmalıyım?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Epimedyumlu macun 240 gr halinde orijinal kutusu ile size teslim edilir. Kullanım bilgisi de bu güvenlik etiketi bulunan kutu ya da ambalaj üzerinde yazı ile belirtilmektedir. Bununla beraber içerik detayları, son kullanma tarihi gibi bilgiler de mevcuttur. Yatmadan önce tüketilebilir. 1 ya da 2 çay kaşığı kullanmak uygundur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Macun İçeriği

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Muhteviyatında zencefil, lepidyum, American ginseng, gingko biloba, Dut şurubu, polen, bal, glikoz şurubu, soya unu, keçiboynuzu, yulaf, epimedyum, tarçın, bal kabağı, ısırgan otu, Sibirya ginsengi, demirdikeni, vanilya aroması, kola bitkisi ve arı sütü bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cazip Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 29, 2 adet 59 ve 3 adet 79 tl’dir.