Tooth Tabs Kullananlar, Sipariş Ver, Kullanımı, İçeriği, Nerede Satılır


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tooth Tabs Ülkemizde !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Her geçen gün artan kullanıcı potansiyeli ile göz dolduran ve kullanıcıların yorumlarında olumlu geri dönüşler sağlayan ürün ülkemizde de satılmaya başlanmıştır. Özellikle sitemizin üstün hizmet anlayışı ile tüm satın alma adımlarında kolaylıkla ilerleyeceğiniz ve sonucunda orijinal ürününüze kavuşacağınız işlemleriniz için şimdiden keyifli alış verişler dileriz. Sipariş sayfasındaki form içinde isim, soy isim, adres bilgilerinizi gireceğiniz boşluklar bulunmaktadır. Bu boşlukları uygun şekilde doldurduktan sonra sipariş ver butonuna tıklayabilirsiniz. Ekranlarımıza düşen talebinize göre hemen stoklarımızdan dilediğiniz kadar ürün paketleme servisine gönderilir. Tooth tabs Hızlı teslimat için kargo işlemleri başlatılmış olur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargom Ne Zaman Gelir ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş verdiğiniz bilgilere göre hazırlanan paketiniz aynı gün seçtiğiniz kargo şirketi ile yola çıkar. Adresinizin açık ve anlaşılır olması kargo süreci için önemlidir. PTT Kargo, Aras Kargo ve ya MNG Kargo kalitesi ile paketiniz en geç 3 iş günü içerisinde elinize ulaşmış olur. Teslimat sırasında kapıda ödeme yapabilirsiniz. Bu ödeme için nakit para ve ya kredi kartı kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Elime Ulaştı, Nasıl Kullanabilirim ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Verdiğiniz sipariş iki iş günü sonunda size ulaştıktan sonra öncelikle kutu üzerinde yazan bilgileri okuyunuz. Çünkü hologram etiketi bulunan orijinal paket üzerinde içerik bilgileri, kullanım önerisi, alerjen uyarıları, son kullanma tarihi, saklama koşulları gibi detaylar yer almaktadır. Çiğneme tabletini ağzınızda 10-15 saniye süresince çiğneyip, çıkarınız, yutmayınız. Diş fırçanız ile dişlerinizi fırçalayıp uygulamayı bitirebilirsiniz. Bu kadar kolay bir kullanım hem erkek hem de kadın kullanıcılar için satın alımları arttırmıştır. Gıda takviyesidir, ilaç değildir. Bir yan etki halinde kullanımı kesiniz ve bir hekime danışınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçinde Neler Var ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tooth tabs içeriği sadece bitkisel bileşenler kullanılmıştır. Karbon aroması, bal, propolis, misvak, nane, tarçın ve karanfil bunlardan bazılarıdır. Ürünü kendi kutusu içerisinde serin ve kuru bir yerde, rutubetsiz bir ortamda ve çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayınız. Direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cazip Fiyatlar !

 

 

 

 

 

 

 

 

Sitemiz bugün isteyen herkes sahip olabilsin diye tooth tabs 1 adet 39 tl, 2 adet 69 tl ve 3 adet 99 tl olarak indirimli bir fiyat listesi sunmaktadır. Çoklu alımlarda kargo ücretsizdir.