Urfa Yöresel Atom Karışım nedir , Urfa Yöresel Atom Karışımı ne işe yarar ?

 


 

Urfa Yöresel Atom Karışımı Nedir?

 

 

 

 

 

 

 
Ülkemiz verimli topraklarıyla birbirinden güzel bitkilere ve yöresel ürünlere sahiptir. Urfa yöresine ait Atom karışımında da kullanılan bitkiler sayesinde birçok kullanıcı kazanmıştır. Bu popülerliğini pek çok farklı noktada ve kültürde devam ettirmektedir. Kullananların sosyal medya ve internet adreslerinde görüp araştırıp denemeye başlamak isteyenlerin sayısı da hızla artmaktadır. Sitemiz üzerinden resmi olarak satış yapılabilmektedir. Satış işlemlerini sipariş aşaması ile başlatabilir ve kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Form Bilgileri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sipariş vermek için öncelikle bir form doldurmanız gerekmektedir. Bu form kısa sürede sonlanabilen oldukça az bilgi ile tamamlanabilen bir içeriğe sahiptir. İsminiz ve soy isminizi girdikten sonra kargo görevlisinin teslimat yağacağı açık adres detayları gerekmektedir. Bunlarla birlikte isterseniz kargo şirketini de seçebilirsiniz. Nasıl ödeme yapacağınızı da bu aşamada belirleyebilirsiniz. Ve üründen kaç adet istediğinizi de ekleyebilir ve böylece ürün siparişiniz ile ilgili tüm ayrıntıları bitirmiş olursunuz. Aynı gün size özel paketleme teknikleri kullanılarak seçtiğiniz kargo şirketine verilir. Ortalama 1 ile 2 işgünü teslimat için geçen süredir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargom Nerede?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargo hareketlerini takip etme isteği internetten alışveriş yapan her müşterinin en doğal hakkıdır. Çünkü bir an önce ürününe kavuşmak isteyen kullanıcı kargo takibini yaparak daha rahat bir şekilde beklemektedir. Bunun için kargom nerede uygulamalarını kullanabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz de bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Üstelik günün her saati aynı özenle çalışılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Gönderim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo tercihlerinize göre aynı paketi, her hangi bir adrese yani her noktaya aynı dikkatle taşımakta, dağıtmakta ve teslim etmektedir. Sorunsuz ve hızlı teslimat için geçen süre en fazla 2 iş günü kadar sürmektedir. Adres bilgisi verirken teslimatı bir kargo şubesinden yapmak istiyorsanız belirtiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyatlandırma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Yeni fiyatlarımızla 1 adet ürün için 39 tl, 2 adet ürün için 69 tl ve 3 adet için ise 99 tl ödemeniz yeterlidir. Ücretsiz kargo ile ürün ve ya ürünlerinize hemen kavuşabilir ve kullanma talimatlarına göre orijinal ürününüzü kullanmaya başlayabilirsiniz.