Vitamin 500 nedir, Vitamin 500 nereden alınır hakkında bilgiler ?


Vitamin 500 Resmi Satış!
Şimdilerde ürün sahibi olmak isteyenlerin tercih ettiği pratik yollardan biri de internette faaliyet gösteren satış sitelerini kullanmaktır. Bu şekilde akıllı telefon, tablet ve ya bilgisayarlarınızdan yalnızca internet erişimi sağlamanız yeterlidir. Ulaştığınız sitede sipariş formu hazırlayarak alış verişinize başlayabilirsiniz. Formda isim, soy isim ve açık adresiniz için ayrılmış alanlar bulunmaktadır. Buralara doğru ve eksiksiz olarak bilgilerinizi girebilirsiniz. Resmi satış sitemizde kısa sürede tamamlayabileceğiniz formdan sonra arkanıza yaslanarak kargo şirketi teslimatını bekleyebilirsiniz. Orijinal ürününüzü teslim aldıktan sonra dilediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz.
Orijinal Ürün Gönderimi
Sitemizden ürün talep eden her bir kullanıcıya hologram etiketli orijinal ürün gönderilmektedir. Böylece size ulaşan kutu ve ya ambalaj üzerinde yazan açıklamaları da okuyabilirsiniz. Ürün bileşenleri, kullanım şekli, üretici ve ya ithalatçı firma bilgileri gibi açıklamaları okuduktan sonra kullanıma başlamanız daha doğru olacaktır. Ürünü kendi kutusunda serin, kuru ve rutubetsiz bir ortamda muhafaza edebilirsiniz.

 

 

 

Kargo ve Gönderim
Gönderim süreci sipariş formunuzda yer alan iletişim bilgilerinize göre ilerlemektedir. Özellikle adres bilgileriniz açık ve anlaşılır olmalıdır. Aras Kargo, MNG Kargo ve ya PTT Kargo ile en geç iki iş günü sonunda paketiniz elinize ulaşmaktadır.
Muhteviyat ve Kullanım Şekli
Tamamen bitkisel içerikli olan ürün aynı zamanda da kolay kullanımlıdır. Hemen herkesin kolaylıkla hazırlayıp kullanabileceği ürün içinde C vitamini, propolis, çinko ve kara mürver gibi bitkisel bileşenler bulunmaktadır. Çocukların ulaşamayacağı, direkt güneş ışığı almayan bir yerde saklayabilirsiniz. Keyifli alış verişler.

 
Teslimat ve Ödeme
Orijinal ürün paketiniz belirtmiş olduğunuz adreste size teslim edilir. Bu sırada yine fiyat listesinde belirtilmiş olan tutarı ödeyebilirsiniz. Kapıda ödeme yönteminde kredi kartı kullanabileceğiniz gibi nakit para da tercih edebilirsiniz. Havale ve EFT ise online ödeme seçenekleri arasındadır.
İndirimli Fiyatlar
Güncellenen indirimli fiyat listemize göre 1 adet 59 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 adet 109 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 159 tl + ücretsiz kargo, 4 adet 199 tl + ücretsiz kargodur.